Tere hea loodusesõber!

Taas on käes aprill ja lähenemas Looduse Aasta Foto. 30. aprillil jagatakse Estonia Kontserdisaalis auhindu parimatele loodusfotograafidele, kus Overall koostöös Canoniga premeerib loomafoto kategooria võitjaid.

Enne Looduse Aasta Fotot on saanud traditsiooniks testida loodushuviliste teadmisi Overalli loodusviktoriinil ning seegikord on silmaringi avardavad piltküsimused ja audio- ning videoküsimuse Eesti taime-, linnu- ja loomariigist kokku pannud Tiit Hunt

Teie ees on 12 loodusküsimust, mille õigete vastuste leidmiseks on vaja nagu alati nii teadmisi kui ka loogikat, kannatlikust ning veid õnnegi. Proovida tasub, sest koguda saab tarkust ning mis kõige vingem, et kõik küsimused õigesti vastanute vahel loosime välja kiire ning valgusjõulise PowerShot S120. Kindlasti leiame toredaid leide ka lohutusauhindade loosikasti.

Vastuseid ootame kuni 28. aprilli kella 15.00-ni. Loosimine toimub 30. aprillil Looduse Aasta Foto auhinnatseremoonial. Viktoriini saab teha ka mitu korda, kuid arvesse lähevad vaid viimasena sisestatud vastused.

Edukat vastamist!