Leiunurk

EOS C300 DAF kere (kasutatud)

Canon EOS C300 DAF (dual-pixel autofookus) on 8.3 MP Super 35mm CMOS sensoriga kinokaamera.
Antud kaamera kuulub tuntud produktsioonile Kuukulgur ja on ülihästi hoitud, kasutatud vaid oma projektideks ja rendis pole käinud. Komplekti kuulub kaamera kere, kaks akut ning laadija. Kaamerat müüb ka Kuukulgur otse ja Overall annab igal juhul uuele omanikule 3 kuud garantiid. Uus samaväärne maksab 7990€. Saada oma pakkumine ;) Kuukulguri projekte leiad Vimeost


EOS C300 DAF kere (kasutatud)

Canon EOS C300 DAF (dual-pixel autofookus) on 8.3 MP Super 35mm CMOS sensoriga kinokaamera. Antud kaamera kuulub tuntud produktsioonile Rühm Pluss Null. Komplekti kuulub kaamera kere, kaks akut (BP-955G ja BP-975) Akulaadija ja voolutoide, kaamera mikrofon Sony, 2x Sandisk extreme pro kaardid 64GB (Sandisk CF memory card 64 GB Extreme Pro 90 mb/s). Kaamerat müüb ka Rühm Pluss Null otse ja Overall annab igal juhul uuele omanikule 3 kuud garantiid. Saada oma pakkumine ;)


EF 400mm F4.0 DO IS USM (demotoode)

Optilise pildistabilisaatoriga super teleobjektiiv, kasutab difraktsioonilise optika (DO) tehnoloogiat kompaktsema ja kergema disaini saavutamiseks. Tolmu- ja pritsmekindel EF 400mm DO sobib hästi spordi, looduse ja pressi pildistajatele. Objektiiviga saab tutvuda Tallinnas Overalli Proshopis ja ostes kehtib aastane garantii. Kasutajate arvamusi leiate siit: Bird Lens.com, The-Digital-Picture.com


EF 400mm F5.6 L USM (demotoode)

Suure optilise jõudluse ja kiire autofookusega kompaktne 400mm teleobjektiiv. SUPER UD ja UD läätseelemendid korrigeerivad värviaberratsioone ja annavad kontrastse, terava pildi. L-seeriale omaselt on EF 400mm F5.6 L USM tolmu- ja pritsmekindel. Sobib hästi väljas töötavatele loodusfotograafidele. Objektiiviga saab tutvuda Tallinnas Overalli Proshopis ja ostes aastane garantii.


EF 70 - 200mm F2.8 L USM

EF 70 - 200mm F2.8 L USM 

1 349.00 €

Kompaktne suure avaga teleobjektiiv, mis pakub taskukohase hinna juures suurt jõudlust. Tänu objektiivis kasutusel olevatele spetsiaalsetele läätseelementidele on kvaliteetne pilt tagatud kogu fookuskauguse ulatuses.
Objektiivile kehtib kuni aastane garantii. Tegemist on praktiliselt uue objektiiviga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.


TS-E 90mm F2.8 (kasutatud)

Seda objektiivi saab kaamera kere suhtes nurga all kallutada ja nihutada telge kaadri keskelt eemale. See võimaldab korrigeerida perspektiivimoonutusi ja reguleerida teravussügavust. Ideaalne arhitektuuri pildistamiseks ja lähivõtete tegemiseks. Ilma automaatteravustamise funktsioonita. Objektiiv on kasutatud, asub Tallinna Overalli Proshopis ja ostes kehtib aastane garantii.


EF 17 - 40mm F4.0 L USM (kasutatud)

EF 17 - 40 mm f/4 L USM on kerge ülilainurk-zoomobjektiiv, mis mõeldud kasutamiseks spetsiaalselt kõrget kvaliteeti vajavate digipeegelkaamerate keredega. Sobib ideaalselt ka kaameratega, mille fookuskauguse parandustegur on suurem kui 1.
Objektiivile anname kaasa 6 kuud garantiid. Objektiivi saab vaadata ja proovida Overalli Tartu esinduses.


EF 28mm F2.8 IS USM (demo)

EF 28mm F2.8 IS USM on USM-mootoriga lainurkobjektiiv mille 4 säriastet korrigeeriv pildistabilisaator teeb objektiivi pea ideaalseks käest pildistamiseks ilma, et värisemine hakkaks pilti uduseks muutma. Objektiivile kehtib kuni kahe aastane (juriidilisele isikule aasta) garantii. Tegemist on praktiliselt uue objektiiviga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.


XC10 (rendikaamera)

XC10 (rendikaamera) 

1 890.00 €

Loominguline ja mitmekülgne mudel XC10 jäädvustab suurepäraseid 4K / täis-HD 4:2:2 videoid ja kvaliteetseid fotosid. See on kompaktne, kerge ja kasutajasõbralik kaamera 10x suumobjektiivi, optilise pildistabilisaatori ja Wi-Fi kaugjuhtimisega.
Rendikaamera on olnud väga väheses kasutuses ja kaamera ostmisel kehtib sarnaselt uutele ka aastane garantii. Kaamera asub Tallinnas Overalli Proshopis.


Crumpler Threeseventy Daily

Stiilne ja mugav fotokaamerakott.


Crumpler Wee Bee WB-002 navy/silver

Riieta oma sülearvuti ja ülitähtsad dokumendid stiilsesse WeeBee õlakotti.


Hähnel patareisalv HC-5D (BG-E6)

Hähneli HC-5D (BG-E6) on nii patareisalv kui ka vertikaalne käepide EOS 5D Mark II-le. Mahutab 6 AA tüüpi patareid või 2 akut.
Kaasas IR pult.


Zoom Q2HD kaameraga helisalvesti+APQ-2HD lisakmpl

Zoom Q2HD on käepärane video- ja audiosalvesti, mis lisaks suurepärase kvaliteediga helisalvestusele filmib täislahutusega 1080p HD-videot ning tänu seadme vastupidavale ehitusele loob nauditava ning meeldejääva kasutuskogemuse.
Tegemist on praktiliselt uue komplektiga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.
Proovimiseks palume tulla Overalli Tallinna ProShop'i ning ostes kehtib garantii kuni 1 aasta. Kaasa tuleb ka 32GB SD kaart.


Zoom APQ-3HD lisaseadmete komplekt Q3HD-le

Lisaseadmete komplekt Zoom Q3HD-le (APQ-3HD). Komplekt koosneb tuulekaitsest, vahelduvvoolu adapterist , HDMI-kaablist, laupealsest kolmjalgstatiivist, pehmendatud kandevutlarist ja AV-kaablist.


Rotolight ANOVA Pro valgustikomplekt

ANOVA on revolutsiooniline kahevärviline superlaia 110-kraadise valgusvihuga LED-valgusti, mis annab ilma teravate varjudeta pehmet valgust. Komplekti kuulub kohver, filtrid, labad (barn-doors) ja vihmakaitse. Komplekt on olnud demo eesmärgil kasutuses.


Canon LV-7390 (2 tk kasutatud)

XGA-lahutuse ja 3000 luumenise valgusjõuga LV-7390 on ideaalne kasutamiseks õppe- ja ärilahendustes. Ülikompaktne ja kerge kaaluga LV-7390 on suurepärane projektor mobiilsetele rühmadele, mida on mugav kaasas kanda.
Projektoreid on kasutatud ja ostes kehtib 6 kuud garantiid (garantii ei kehti lambile).
Ühe projektori lambi luger on 1220h ning teise 1169h. Keskmine eluiga on tavapäraselt 4000-6000h.


Canon Xeed X700 (kasutatud)

XEED X700 hämmastav LCOS tehnoloogia, XGA lahutusvõime ja 4000-luumenine valgustugevus koos AISYS optilise süsteemiga loob uskumatult terava ja kvaliteetse pildi. Sobib kasutamiseks erinevatel esitlustel ja konverentsisaalis.
Projektorit on kasutatud ja ostes kehtib 6 kuud garantiid (garantii ei kehti lambile).
Lambi luger 65/100(%)


ScanFront 330

ScanFront 330 

1 690.00 €

Kompaktne, usaldusväärne ja värviline võrguskanner, mis suurendab tootlikkust ja säästab IT-kulusid läbi kiire ja lihtsa kasutamise, tsentraliseeritud halduse ning sujuva ärirakendustesse ja töövoogu integreerimise.


Hähnel liitiumaku HL-E6

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon LP-E6. Mahtuvus 1650mAh, pinge 7.2V.


Hähnel liitiumaku HL-E5

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon LP-E5. Mahtuvus 1000mAh, pinge 7.4V.


Hähnel liitiumaku HL-9L

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon NB-9L. Mahtuvus 630mAh, pinge 3.6V, 2.3Wh.


Hähnel Combi TF välgu raadiopäästik

Hahneli Combi TF pult võimaldab kontrollida digitaalset peegelkaamerat eemalt. Päästik toimib umbes 100 m kauguselt. See juhtmeta kaugjuhtimispult annab sulle võimaluse paindlikult juhtida pääsikut, autofookust ja sarivõtet. Kompaktne ja kerge, juhtmevaba kaugjuhtimispult paindlikumaks pildistamiseks, autofookus, sarivõte, aegvõtte ja 4-sekundilise taimer viivitusega. Asetades statiivi soovitud kohta ning pildista loodus-, maastiku- või spordipilte.


Steadicam Merlin 2 (demo)

STEADICAM® MERLIN 2™ on ülikompaktne, -täpne ja kerge kaaluga kaamera stabiliseerimise süsteem, mis sobib kaameratele kaaluga kuni 2,27 kg. See vähendab oluliselt väsimuse teket pikematel võtetel ning konstruktsiooni jäikus võimaldab kasutada ka pikemaid fookuskaugusi. Steadicam Merlin 2 on ideaalne tööriist tänapäeva videograafidele.


Steadicam Smoothee adapter iPod Touch-le

Steadicam Smoothee adapter võimaldab lihtsalt ja mugavalt kasutada iPod Touchi Merlin Steadicam stabiliseerimissüsteemiga. Adapterit on võimalik kinnitada ka statiivile.


Vanguard Tracker AP-244 monopod (vana mudel)

Täispikkuses alumiinium monopod.


X Mark I Presenter, must

Neli-ühes-seade koosolekulauale. Lisaks kalkulaatori funktsioonile on seade X MARK I Presenter kaugjuhtimispult, mida saab kasutada esitluste tegemiseks, laserosutina ja ettekande taimerina, pakkudes erakordset mitmekesisust. Paljude funktsioonidega kaugjuhtimispult X MARK I Presenter on elegantse, klassikalise disainiga ja osaliselt valmistatud ümbertöödeldud Canon-i materjalidest.


Steadicam Smoothee

Steadicam Smoothee 

185.00 €

Kellel veel iPhone 4 või 4S, siis Steadicam Smoothee on spetsiaalne käsistabilisaator, mille abil saate sujuvad videod ja fotod!


Kandekohver HC-4200

Kandekohver HC-4200 

420.00 €

Lukustatavasse kohvrisse mahub XF-seeria kaamera koos varjuki ja akuga. Ruumi jääb ka lisaakude, lainurk konverteri, akulaadija, mälukaartide, valguse, mikrofoni ja paljude muude lisade jaoks.


Veekindel korpus WP-DC46

Veekindel korpus võimaldab pilte teha kõikjal, kus on oht, et digikaamera võib saada märjaks - suusatamas, paadimatkal ja isegi kuni 40 meetrit vee all. Sobib kaameratele Canon Powershot SX 240 HS ja SX260 HS.


WP-V4 veekindel korpus (demotoode)

Veekindel korpus võimaldab filmida kõikjal, kus on oht, et videokaamera võib saada märjaks - suusatamas, rannas, paadimatkal ja isegi kuni 40 meetri sügavusel vee all.
Sobib kaameratele Legria HF M52, HF M56, HF M506.


Lowepro Primus

Lowepro Primus 

85.00 €

Suure mahutavusega ja ilmastikukindel fotokott.
Kott asub Tartu laos.


X-rite Eye-One Photo LT

Eye-One Photo on värvihalduslahendus, mis disainitud spetsiaalselt digitaalset tehnikat kasutavatele professionaalsetele fotograafidele. Eye-One Photo tagab autentsed värvid nii ekraanil kui ka trükistes. Tulemuseks on pidev värvide reproduktsioon kaamerast arvutimonitorile ja sealt trükki ilma lisatöö ning ajakuluta.
Uued OP süsteemid toetavad.


X-rite Eye-One Photo SG UV Cut

Eye-One Photo SG on värvihalduslahendus, mis disainitud spetsiaalselt digitaalset tehnikat kasutavatele professionaalsetele fotograafidele. Eye-One Photo tagab autentsed värvid nii ekraanil kui ka trükistes. Tulemuseks on pidev värvide reproduktsioon kaamerast arvutimonitorile ja sealt trükki ilma lisatöö ning ajakuluta.
Saab teha cmyk profiili. Uued OP süsteemid toetavad.


Paberikomplekt (krediitkaart-kleeps) EC-25L

Trükikomplekt ES-seeria printeritele. Komplektis 25 kleepsu krediitkaardi mõõdus.


Paberikomplekt (postkaart, must-valge) E-P25BW

Trükikomplekt ES-seeria printeritele. Komplektis 25 lehte postkaardi mõõdus.


Vaata ka…

Foto

Video

Print

Varia