Leiunurk

EOS C100 Mark II kere (renditoode)

Canon EOS C100 Mark II on just videosalvestuseks välja töötatud ja toodetud 8.3 MP Super 35mm sensoriga kinokaamera, mis võimaldab kuni 28 Mbps AVCHD salvestust. Kaameral on magneesiumsulamist pritsmekindel korpus, valgustundlikkus kuni ISO 102 400, sisse-ehitatud ND-filtrid ning kahekohalised SDXC kaardipesad. EOS C100 mark II EF-kinnitus ühildub Canoni 4K EF-kinofilmiobjektiivide ning veel üle 80 EF-objektiiviga. Rendikaamera ostmisel kehtib 6 kuud garantiid. Kaamera asub Tallinnas Overalli Proshopis.


EOS C300 DAF kere (kasutatud)

Canon EOS C300 DAF (dual-pixel autofookus) on 8.3 MP Super 35mm CMOS sensoriga kinokaamera. Antud kaamera kuulub tuntud produktsioonile Rühm Pluss Null. Komplekti kuulub kaamera kere, kaks akut (BP-955G ja BP-975) Akulaadija ja voolutoide, kaamera mikrofon Sony, 2x Sandisk extreme pro kaardid 64GB (Sandisk CF memory card 64 GB Extreme Pro 90 mb/s). Kaamerat müüb ka Rühm Pluss Null otse ja Overall annab igal juhul uuele omanikule 3 kuud garantiid. Saada oma pakkumine ;)


XF205 (kasutatud)

XF205 (kasutatud) 

2 760.00 €

XF205 on funktsiooniderohke ja kompaktne videokaamera, mis pakub tippkvaliteeti, lihtsat ühendamist ja kahes formaadis salvestamist- transleerimise standarditele vastav 50 Mbit/s MPEG2 koodek ja 35Mbit/s MP4 HD-salvestamine.
Kaamera on olnud kasutuses Erinevate Tubade Klubi projektidel. Väljanägemine väga korralik ja hea.


EF 400mm F5.6 L USM (demotoode)

Suure optilise jõudluse ja kiire autofookusega kompaktne 400mm teleobjektiiv. SUPER UD ja UD läätseelemendid korrigeerivad värviaberratsioone ja annavad kontrastse, terava pildi. L-seeriale omaselt on EF 400mm F5.6 L USM tolmu- ja pritsmekindel. Sobib hästi väljas töötavatele loodusfotograafidele. Objektiiviga saab tutvuda Tallinnas Overalli Proshopis ja ostes aastane garantii.


TS-E 90mm F2.8 (kasutatud)

Seda objektiivi saab kaamera kere suhtes nurga all kallutada ja nihutada telge kaadri keskelt eemale. See võimaldab korrigeerida perspektiivimoonutusi ja reguleerida teravussügavust. Ideaalne arhitektuuri pildistamiseks ja lähivõtete tegemiseks. Ilma automaatteravustamise funktsioonita. Objektiiv on kasutatud, asub Tallinna Overalli Proshopis ja ostes kehtib aastane garantii.


EF 17 - 40mm F4.0 L USM (kasutatud)

EF 17 - 40 mm f/4 L USM on kerge ülilainurk-zoomobjektiiv, mis mõeldud kasutamiseks spetsiaalselt kõrget kvaliteeti vajavate digipeegelkaamerate keredega. Sobib ideaalselt ka kaameratega, mille fookuskauguse parandustegur on suurem kui 1.
Objektiivile anname kaasa 6 kuud garantiid. Objektiivi saab vaadata ja proovida Overalli Tallinna esinduses.


EF 17 - 40mm F4.0 L USM (kasutatud)

EF 17 - 40 mm f/4 L USM on kerge ülilainurk-zoomobjektiiv, mis mõeldud kasutamiseks spetsiaalselt kõrget kvaliteeti vajavate digipeegelkaamerate keredega. Sobib ideaalselt ka kaameratega, mille fookuskauguse parandustegur on suurem kui 1.
Objektiivile anname kaasa 6 kuud garantiid. Objektiivi saab vaadata ja proovida Overalli Tartu esinduses.


EF 28mm F2.8 IS USM (demo)

EF 28mm F2.8 IS USM on USM-mootoriga lainurkobjektiiv mille 4 säriastet korrigeeriv pildistabilisaator teeb objektiivi pea ideaalseks käest pildistamiseks ilma, et värisemine hakkaks pilti uduseks muutma. Objektiivile kehtib kuni kahe aastane (juriidilisele isikule aasta) garantii. Tegemist on praktiliselt uue objektiiviga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.


Lowepro Pro Messenger 180 AW

Mugavate aksessuaaridega läheb ka töö sujuvamalt.
Mugav ja kerge õlakott Pro Messenger AW on disainitud just seda mõtet silmas pidades.


Crumpler Threeseventy Daily

Stiilne ja mugav fotokaamerakott.


Crumpler Wee Bee WB-002 navy/silver

Riieta oma sülearvuti ja ülitähtsad dokumendid stiilsesse WeeBee õlakotti.


Zoom Q2HD kaameraga helisalvesti+APQ-2HD lisakmpl

Zoom Q2HD on käepärane video- ja audiosalvesti, mis lisaks suurepärase kvaliteediga helisalvestusele filmib täislahutusega 1080p HD-videot ning tänu seadme vastupidavale ehitusele loob nauditava ning meeldejääva kasutuskogemuse.
Tegemist on praktiliselt uue komplektiga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.
Proovimiseks palume tulla Overalli Tallinna ProShop'i ning ostes kehtib garantii kuni 1 aasta. Kaasa tuleb ka 32GB SD kaart.


Zoom APQ-3HD lisaseadmete komplekt Q3HD-le

Lisaseadmete komplekt Zoom Q3HD-le (APQ-3HD). Komplekt koosneb tuulekaitsest, vahelduvvoolu adapterist , HDMI-kaablist, laupealsest kolmjalgstatiivist, pehmendatud kandevutlarist ja AV-kaablist.


Rotolight ANOVA Pro valgustikomplekt

ANOVA on revolutsiooniline kahevärviline superlaia 110-kraadise valgusvihuga LED-valgusti, mis annab ilma teravate varjudeta pehmet valgust. Komplekti kuulub kohver, filtrid, labad (barn-doors) ja vihmakaitse. Komplekt on olnud demo eesmärgil kasutuses.


Canon LV-7390 (2 tk kasutatud)

XGA-lahutuse ja 3000 luumenise valgusjõuga LV-7390 on ideaalne kasutamiseks õppe- ja ärilahendustes. Ülikompaktne ja kerge kaaluga LV-7390 on suurepärane projektor mobiilsetele rühmadele, mida on mugav kaasas kanda.
Projektoreid on kasutatud ja ostes kehtib 6 kuud garantiid (garantii ei kehti lambile).
Ühe projektori lambi luger on 1220h ning teise 1169h. Keskmine eluiga on tavapäraselt 4000-6000h.


Canon Xeed X700 (kasutatud)

XEED X700 hämmastav LCOS tehnoloogia, XGA lahutusvõime ja 4000-luumenine valgustugevus koos AISYS optilise süsteemiga loob uskumatult terava ja kvaliteetse pildi. Sobib kasutamiseks erinevatel esitlustel ja konverentsisaalis.
Projektorit on kasutatud ja ostes kehtib 6 kuud garantiid (garantii ei kehti lambile).
Lambi luger 65/100(%)


Hähnel liitiumaku HL-E6

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon LP-E6. Mahtuvus 1650mAh, pinge 7.2V.


Hähnel liitiumaku HL-E5

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon LP-E5. Mahtuvus 1000mAh, pinge 7.4V.


Hähnel liitiumaku HL-9L

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon NB-9L. Mahtuvus 630mAh, pinge 3.6V, 2.3Wh.


Hähnel Combi TF välgu raadiopäästik

Hahneli Combi TF pult võimaldab kontrollida digitaalset peegelkaamerat eemalt. Päästik toimib umbes 100 m kauguselt. See juhtmeta kaugjuhtimispult annab sulle võimaluse paindlikult juhtida pääsikut, autofookust ja sarivõtet. Kompaktne ja kerge, juhtmevaba kaugjuhtimispult paindlikumaks pildistamiseks, autofookus, sarivõte, aegvõtte ja 4-sekundilise taimer viivitusega. Asetades statiivi soovitud kohta ning pildista loodus-, maastiku- või spordipilte.


Steadicam Merlin 2 (demo)

STEADICAM® MERLIN 2™ on ülikompaktne, -täpne ja kerge kaaluga kaamera stabiliseerimise süsteem, mis sobib kaameratele kaaluga kuni 2,27 kg. See vähendab oluliselt väsimuse teket pikematel võtetel ning konstruktsiooni jäikus võimaldab kasutada ka pikemaid fookuskaugusi. Steadicam Merlin 2 on ideaalne tööriist tänapäeva videograafidele.


Steadicam Smoothee adapter iPod Touch-le

Steadicam Smoothee adapter võimaldab lihtsalt ja mugavalt kasutada iPod Touchi Merlin Steadicam stabiliseerimissüsteemiga. Adapterit on võimalik kinnitada ka statiivile.


Vanguard Tracker AP-244 monopod (vana mudel)

Täispikkuses alumiinium monopod.


X Mark I Presenter, must

Neli-ühes-seade koosolekulauale. Lisaks kalkulaatori funktsioonile on seade X MARK I Presenter kaugjuhtimispult, mida saab kasutada esitluste tegemiseks, laserosutina ja ettekande taimerina, pakkudes erakordset mitmekesisust. Paljude funktsioonidega kaugjuhtimispult X MARK I Presenter on elegantse, klassikalise disainiga ja osaliselt valmistatud ümbertöödeldud Canon-i materjalidest.


Steadicam Smoothee

Steadicam Smoothee 

185.00 €

Kellel veel iPhone 4 või 4S, siis Steadicam Smoothee on spetsiaalne käsistabilisaator, mille abil saate sujuvad videod ja fotod!


Kandekohver HC-4200

Kandekohver HC-4200 

399.00 €

Lukustatavasse kohvrisse mahub XF-seeria kaamera koos varjuki ja akuga. Ruumi jääb ka lisaakude, lainurk konverteri, akulaadija, mälukaartide, valguse, mikrofoni ja paljude muude lisade jaoks.


Veekindel korpus WP-DC46

Veekindel korpus võimaldab pilte teha kõikjal, kus on oht, et digikaamera võib saada märjaks - suusatamas, paadimatkal ja isegi kuni 40 meetrit vee all. Sobib kaameratele Canon Powershot SX 240 HS ja SX260 HS.


WP-V4 veekindel korpus (demotoode)

Veekindel korpus võimaldab filmida kõikjal, kus on oht, et videokaamera võib saada märjaks - suusatamas, rannas, paadimatkal ja isegi kuni 40 meetri sügavusel vee all.
Sobib kaameratele Legria HF M52, HF M56, HF M506.


Lowepro Primus

Lowepro Primus 

85.00 €

Suure mahutavusega ja ilmastikukindel fotokott.
Kott asub Tartu laos.


X-rite Eye-One Photo LT

Eye-One Photo on värvihalduslahendus, mis disainitud spetsiaalselt digitaalset tehnikat kasutavatele professionaalsetele fotograafidele. Eye-One Photo tagab autentsed värvid nii ekraanil kui ka trükistes. Tulemuseks on pidev värvide reproduktsioon kaamerast arvutimonitorile ja sealt trükki ilma lisatöö ning ajakuluta.
Uued OP süsteemid toetavad.


X-rite Eye-One Photo SG UV Cut

Eye-One Photo SG on värvihalduslahendus, mis disainitud spetsiaalselt digitaalset tehnikat kasutavatele professionaalsetele fotograafidele. Eye-One Photo tagab autentsed värvid nii ekraanil kui ka trükistes. Tulemuseks on pidev värvide reproduktsioon kaamerast arvutimonitorile ja sealt trükki ilma lisatöö ning ajakuluta.
Saab teha cmyk profiili. Uued OP süsteemid toetavad.


Paberikomplekt (krediitkaart-kleeps) EC-25L

Trükikomplekt ES-seeria printeritele. Komplektis 25 kleepsu krediitkaardi mõõdus.


Paberikomplekt (postkaart, must-valge) E-P25BW

Trükikomplekt ES-seeria printeritele. Komplektis 25 lehte postkaardi mõõdus.


XF205

XF205 

3 590.00 €

XF205 on funktsiooniderohke ja kompaktne videokaamera, mis pakub tippkvaliteeti, lihtsat ühendamist ja kahes formaadis salvestamist- transleerimise standarditele vastav 50 Mbit/s MPEG2 koodek ja 35Mbit/s MP4 HD-salvestamine.


Vaata ka…

Foto

Video

Print

Varia