SELPHY CP-1200 kit, must

148.00 €

KIT-komplekt sisaldab printerit ja 54 lehte postkaardimõõdus paberit.
Kasutage seni kõige stiilsemat SELPHY mudelit, et luua oma nutitelefonis olevatest mälestustest hõlpsasti suurepärase kvaliteediga väljatrükid, mis kestavad terve eluaja. Väike, elegantne ja kaasaskantav Wi-Fi ühendusega fotoprinter, mida on kõigil lihtne kasutada.

• Lihtne ja kiire printimine mobiilseadmetest
• Meenutage hetki kauakestvate laborikvaliteediga väljatrükkidega
• Lihtne loomingulisus ja pingutuseta juhtimine
• Kompaktne, stiilne ja kaasaskantav fotoprinter
• Valikus erinevad viimistlused standardse fotopaberiga


Lihtne ja kiire printimine mobiilseadmetest
Printige hõlpsasti otse oma Apple AirPrintiga nutiseadmest või kasutage rakendust Canon PRINT Inkjet / SELPHY. Spetsiaalne Wi-Fi nupp pakub kiiret ligipääsu Wi-Fi seadetele, et saaksite ruttu ühenduse luua ja kiiresti juhtmevabalt printida. Samuti saate printida mälukaartidelt, USB-mälupulkadelt või PictBridge'iga ühilduvatest kaameratest.

Meenutage hetki kauakestvate laborikvaliteediga väljatrükkidega
Printige laborikvaliteediga vähem kui ühe minutiga. Värvisublimatsiooni tehnoloogia 300 punkt/tolli juures pakub 16,8 miljoni värvi valikut ning saavutab suurepärase värvisügavuse ja -gradatsiooni. Automaatne kujutise optimeerimine korrigeerib nutikalt pildi vead.

Lihtne loomingulisus ja pingutuseta juhtimine
Täiustage oma mälestusi mitmetel loomingulistel viisidel ja ülikiiresti. Saate oma värve täpselt viimistleda ning luua ja printida hõlpsasti dokumendifotosid mitmetes tavapärastes suurustes. Kasutage kahe dokumendifoto printimise funktsiooni Dual ID Print, et teha ühele paberilehele kahe erineva suurusega dokumendifotod koos prinditud lõikejuhikutega, mille abil pildid täpselt välja lõigata.

Kompaktne, stiilne ja kaasaskantav fotoprinter
See ülikompaktne ja lihtsasti kaasaskantav printer sobib tänu stiilsele, uuenduslikule ja kasutajasõbralikule disainile täiuslikult kaasaegsesse koju ning saavutab kiire, usaldusväärse ja professionaalse kvaliteediga fotode printimise ükskõik kus. Printige liikvel olles kuni 54 fotot tänu lisavarustusse kuuluvale võimsale akukomplektile.

Valikus erinevad viimistlused standardse fotopaberiga
Spetsiaalne kate kaitseb kõiki fotosid pritsmete, plekkide ja luitumise eest ning need kestavad albumis hoides kuni 100 aastat. Saate isegi lisada ühe kolmest poolläikivast viimistlusest, et ennetada näpujälgi ja luua traditsiooniliste laborifotodega sarnaseid fotosid, muutmata seejuures mingeid kulutarvikuid.

Tooteid samast grupist…

SELPHY CP-1000

SELPHY CP-1200 must

SELPHY CP-1200 kit, must

PIXMA iP-110 printer

PIXMA iP-110 printer + aku

PIXMA iP2850

PIXMA iP7250

PIXMA iX6850 A3+

PIXMA iP8750

PIXMA PRO-100S

PIXMA PRO-10S

Canon iPF PRO-1000

Canon iPF PRO-4000

Canon ImagePROGRAF iPF5100

SELPHY CP-1300 must

SELPHY CP-1300 roosa