PowerShot A580


Kaameral PowerShot A580 on valik omadusi, mis teevad imeliste fotode salvestamise lihtsaks. Täisautomaatrežiim võimaldab tülivaba pildistamist ning näotuvastustehnoloogia salvestab inimestest parimaid fotosid.

• 8,0 megapikslit
• 4x optiline suum
• Liikumise tuvastamise tehnoloogia
• Näotuvastustehnoloogia
• Punasilmavähendus
• DIGIC III ja iSAPS
• 2,5" LCD-ekraan ja optiline pildiotsija
• 16 võtterežiimi ja "Minu värvid" eriefektid
• Filmid VGA-lahutusega LP-režiimis
• PictBridge ja prindi/jaga nupp

8,0 megapikslit
8,0 megapiksline sensor salvestab kõik detailselt ning erksate värvidega - seega saate vabalt igat pilti kärpida, suurendada ja selle suurust muuta.

4x optiline suum
Valgusjõuline 4x suumobjektiiv on piisavalt paindlik, et jäädvustada ka kaugel asuvaid objekte pildikvaliteedis ohverdamata. Kombineerituna digitaalse suumiga on võimalik kuni 16x suurendus.

Liikumise tuvastamise tehnoloogia
Liikumise tuvastamise tehnoloogia töötab, et eemaldada piltidelt udusus, mille põhjustajateks on kaamera värisemine ning subjekti liikumine. Osana automaatsest kõrgest ISO-st kasutab intelligentne süsteem erinevaid sisendeid nagu näiteks näotuvastehnoloogia ja võtteandmed, et saavutada teravad pildid, samal ajal kvaliteeti maksimeerides.

Näotuvastustehnoloogia
Näotuvastustehnoloogia tagab suurepärased fotod inimestest seadistades automaatselt fookuse, särituse, välgu ja valge tasakaalu subjekti näo järgi. Näo valimise ja jälitamise funktsioon võimaldab valida ning jälitada põhisubjekti, et võtteparameetrid oleks alati just märgistatud inimese järgi valitud.

Punasilmavähendus
Punasilmavähendus eemaldab kiiresti ja lihtsalt välgust põhjustatud punase helke inimese silmades. Punasilmavähenduse saab lülitada automaatrežiimile või kasutada seda taasesitusrežiimis, tehes nii lihtsaks naturaalsete silmade jäädvustamise ka välguga pildistamisel.

DIGIC III ja iSAPS
Canoni DIGIC III protsessor võimaldab kaameral kiiresti reageerida, salvestada fotosid suurepärase kvaliteediga ning vähendada müra teravamateks ja selgemateks piltideks. iSAPS tehnoloogia kasutab võtteandmeid, et optimeerida kaamera sätted enne iga võtet.

2,5" LCD-ekraan
Ere 2,5" vedelkristallekraan on ideaalne fotode näitamiseks sõpradele ja pereliikmetele. Ekraani öörežiim teeb kuva paremini nähtavaks väheses valguses ning ekraanile kuvatav joonestik aitab kompositsiooniga. Optiline pildiotsija võimaldab ekraani pildistamisel mitte kasutada ning akusid säästa ja rohkem pilte salvestada.

Võtterežiimid
16 võtterežiimi hulgas on täisautomaatrežiim, mis valib kõik võtteparameetrid ise ning valik erirežiime nagu loojangu ja portree režiim. "Minu värvid" võimaldab rakendada fotodele pildistamisel eriefekte, et nad oleksid nt seepiatoonides või must-valged.

Videovõimalused
Videovõimaluste hulgas on LP-režiim pikendatud salvestusaja jaoks (kasutab poole vähem mälukaardi ruumi) VGA-lahutusvõimega klippide salvestamiseks kaadrisagedusega 20 kaadrit/sekundis.

Otseprintimine
Printimine on kaameraga PowerShot A580 kiire ja lihtne. Ühendage kaameraga suvaline PictBridge toega printer ning vajutage prindi/jaga nuppu, et trükkida täisvärvides foto sekunditega. Ühendades kaameraga SELPHY CP printeri, saate printida ka ID-fotosid ja kaadreid videoklippidest.