PowerShot G10


Uus võimas Canoni kompaktkaamerate tippmudel PowerShot G10 võimaldab oma 1/1,7" formaadis sensoriga jäädvustada kuni 14,7 Megapiksliseid fotosid. Paindlikud funktsioonid, RAW salvestusvorming ning lai valik lisatarvikuid teevad PowerShot G10-st suurepärase kompaktkaamera tõsisele asjaarmastajale.

• 14,7 Megapiksline lahutusvõime, 1/1,7" formaadis sensor
• 5x optiline zoom ja optiline pildistabilisaator
• RAW failivormingus salvestamine (Toetab DPP tarkvara)
• DIGIC 4 ja iSAPS
• Näotuvastustehnoloogia
• 9-punkti AiAF ja Flexizone autosäri/-fookus
• 3,0" PureColor LCD II ekraan
• Eraldi juhtketas ISO ja säri kompensatsiooni muutmiseks
• i-Contrast
• 26 võtterežiimi
• Lai valik lisatarvikuid

14,7 Megapikslit
Suur 1/1,7" CCD sensor salvestab 14,7 Megapikslise lahutusvõimega piisavalt detaile, et printida välja ka laiaformaadilisi fotosid.

5x optiline zoom ja optiline pildistabilisaator
Optiline pildistabilisaator kompenseerib kaamera värisemise ning võimaldab saada selge pildi ka pikemate säriaegadega. Eriti kasulik on pildistabilisaator hämaras pildistamisel. 5x optiline zoom võimaldab paindlikku kadreerimist ning objektiivi spetsiaalne SR vääristus tagab üliterava pildi olenemata fookuskaugusest.

RAW failivormingus salvestamise võimalus
RAW failivormingut võib nimetada diginegatiiviks. RAW fail on ilma kaamera protsessoripoolse töötluseta toorfail, mis on parim tõsisele huvilisele, kes soovib pärast arvutis fotosid kõige kvaliteetsemalt töödelda ning saavutada täielik kontroll kaamera üle.

DIGIC 4 ja iSAPS
DIGIC 4 protsessor võimaldab välkkiiret toimimist, suurepärast fotokvaliteeti ja edasiarendatud müravähendust, et kindlustada teravamad, selgemad pildid. iSAPS tehnoloogia analüüsib igat kaadrit, et optimiseerida kaamera põhisätted enne igat võtet.

Näotuvastusega autosäri/-fookus
Näotuvastuse järgi toimiv autofookus ja automaatsäri leiab kaadrist automaatselt inimeste näod, analüüsib kaugust, ning valgusolusid ja leiab optimaalsed sätted, et kõik näod teravad oleks ja mitte ükski poleks neist alavalgustatud. Nägude valimine ja jälitamine võimaldab tuvastatud nägude hulgas leida selle, mille järgi kaamera peaks oma võtmehäälestuse seadistama. Punasilmavähendus taasesitusrežiimis võimaldab korrigeerida pilte otse kaameras.

9-punkti AiAF ja FlexiZone autosäri/-fookus
Naudi paindlikkumat pildistamist erinevate fokusseerimisrežiimide vahel valimisega. Lülita käsitsi fokusseerimise, kiire 9-punkti intelligentse autofookuse (AiAF) või määratava punktiga autosäri/-fookuse (FlexiZone AF/AE) vahel vastavalt oma soovile.

Suur 3,0" LCD ekraan
Suure lahutusvõimega LCD ekraanil on kriimustuskindel, vähepeegelduv vääristus, et kaamerat oleks ka päikesepaistelisel ilmal mugav kasutada. Lai vaatenurk ja suur kontrastsus parandavad värvide kontrollimist ning tehtud piltide sõpradele näitamist.

i-Contrast ja kiire ISO tundlikkuse valik
i-Contrasti automaatne säri kompensatsiooni dünaamilise ulatuse korrigeerimine analüüsib võtte tumedamaid alasid ja tõstab nende heledust. Tulemusena saad isegi halbadel valgustingimustel teha erksaid ja selgeid pilte, säilitades kontrastsuse ja detailid.

ISO tundlikkuse valik on nüüd senisest palju mugavam. Enam pole vaja ISO valgustundlikkuse muutmiseks kasutada erinevaid menüüsid, vaid seda saab teha spetsiaalse juhtketta abil.

Liikumise tuvastamise tehnoloogia
Liikumise tuvastamise tehnoloogia tõttu ei pea te enam uduste piltide pärast muretsema. See nutikas funktsioon tuvastab kaamera värisemise ning subjekti liikumise ja kohandab vastavalt sellele ISO-tundlikkust, samal ajal pildikvaliteeti maksimeerides.

Võtterežiimid ja "Minu värvid"
26 erinevat võtterežiimi kindlustavad, et saaksid väikse vaevaga perfektsed pildid igades oludes. "Minu värvid" võimaldab kasutada huvitavaid värviefekte.

Lisavarustus
Lisaks Canon Speedlite-toele saab PowerShot G10 kaameraga kasutada ka mitmeid konverterläätsesid, sh lainurk- (0,75 x) ja telekonvertereid (2,0 x). Veekindel korpus võimaldab teha fotosid kuni 40 meetri sügavusel vee all.