PowerShot SX200 IS must


PowerShot SX200 IS on 28 mm ekvivalentse lainurk-objektiivi ning 12x suumiga kaamera, mis sobib ideaalselt maastikuvõteteks või kaugel asuvate subjektide detailseks salvestamiseks. Lisaks suudab kaamera salvestada ka HD-lahutusega videot ning sellel on tark automaatrežiim.

• 28 mm ekvivalentne lainurk ning 12x optilist suumi
• 12,1 megapiksline sensor
• Kompaktne kaamera kolmes erinevas värvitoonis
• Kiire DIGIC 4 kujutisetöötlusprotsessor
• Nutikas automaatrežiim ja võtte tuvastamise tehnoloogia
• Liikumise tuvastamise tehnoloogia
• Näotuvastustehnoloogia
• 3" LCD-ekraan
• HD-lahutusega videoklipid ja HDMI-liides
• Täismanuaalrežiim

28 mm ekvivalentne lainurk ja 12x optilist suumi
Võimas ja kompaktne PowerShot SX200 IS sisaldab endas 12x suumiga lainurk-objektiivi. Canoni optiline pildistabilisaator hoiab pildid teravad kompenseerides kaamera värisemise kogu fookuskauguste vahemikus.

12,1 megapikslit
12,1 megapiksline sensor salvestab iga hetke väga detailselt. Fotosid saab printida kuni A2 formaadis või neid kärpida, et kompositsiooni muuta.

Kompaktne disain ja kolm erinevat värvilahendust
Kompaktne korpus teeb PowerShot SX200 IS kaamerast ideaalse reisikaaslase. Kaamerat on võimalik soetada nii musta, sinise kui punasena.

DIGIC 4 kujutisetöötlusprotsessor
Canoni DIGIC 4 protsessor võimaldab eriti kiiret kujutisetöötlust, kaamera reageerimist, ületamatut pildikvaliteeti ning erksaid ja rikkaid värve. Canoni edasiarendatud müravähendus võimaldab ka kõrgete ISO tundlikkuste kasutamisel salvestada rikkalikke värvidega, detailseid fotosid. DIGIC 4 protsessor kasutab ka funktsiooni i-Contrast, mis võimaldab keerulistes valgustingimustes saada kontrastseid ning detailsemaid fotosid.

Võtte tuvastamise tehnoloogia mugavaks pildistamiseks
Nutikas automaatrežiimis kasutab kaamera võtte tuvastamise tehnoloogiat, et määrata subjekti heledus, kontrast, kaugus fotograafist ja üldine värvsus ning valib vastavalt sellele optimaalsed võtteparameetrid. Lihtsa režiimi kasutamisel desaktiveeritakse kõik ebavajalikud juhtnupud, et pildistamine kasutajale võimalikult lihtsaks teha.

Ei udustele piltidele!
PowerShot A2100 IS võitleb uduste piltidega kasutades liikumise tuvastamise tehnoloogiat. Auto ISO ja automaatrežiimi kasutamisel kasutatakse erinevaid tehnoloogiaid, et tuvastada kaamera ja subjekti liikumine. Seejärel valib kaamera ISO tundlikkuse, mis annab selle võtte puhul parima kvaliteediga pildi. Servoteravustamise kasutamisel jälitatakse liikuvat subjekti, et see oleks kogu aeg fookuses.

Täismanuaalrežiim
Täismanuaalrežiim võimaldab kogenud kasutajatel kaamerat täielikut kontrollida ning eksperimenteerida erinevate võtteparameetritega.

Näotuvastustehnoloogia
Erinevate näotuvastustehnoloogiate komplekt võimaldab tuvastada kaadris kuni 35 nägu ning kohandada selle järgi fookuse, säri, välke ning valgetasakaalu sätted. Niimoodi on tagatud optimaalsed tulemused ja naturaalsed nahatoonid. Näo valimise ja jälitamise funktsioon võimaldab valida konkreetse inimese võttel põhisubjektiks. Näotuvastusega iseavaja teeb grupifotode jäädvustamise lihtsaks, tehes foto alles siis, kui kaadris tuvastatakse lisainimene.

3" LCD-ekraan
Suur ja ere 3" vedelkristallekraan teeb kadreerimise, fotode vaatamise ning jagamise lihtsaks.

HD-videoklipid ja HDMI-liides
Rikasta oma fotokogu kõrglahutusega videoklippidega. Kaamera suudab salvestada 720P lahutusvõimega videot kiirusega 30 k/s. Kaamera saad ühendada oma uue telekaga kasutades HDMI-liidest.