LEGRIA FS406 hõbedane


LEGRIA FS406 kompaktne ning stiilne kere on tulvil nutikaid ja võimsaid funktsioone. Kaameral on 41x edasiarendatud zoom, Video Snapshot režiim ja 6,7 cm 16:9 kuvasuhtega LCD-ekraan. FS406 on saadaval kolmes erinevas värvitoonis.

• Canoni väikseim videokaamera
• 41x edasiarendatud zoom ja dünaamiline elektrooniline pildistabilisaator
• Kaksikvõtterežiim
• 6,7 cm laiekraan LCD-ekraan
• Lühiklippide salvestamine
• Öövõtterežiim
• Nutikas liitiumaku
• Eelsalvestusfunktsioon
• Komplektis PIXELA tarkvara

SDXC-mälukaardipesa
LEGRIA FS406 salvestab otse Eye-Fi või SDXC-mälukaartidele.

Väiksem ja kergem
LEGRIA FS406 on kõige kergem ja kompaktsem digitaalne videokaamera, mis Canon on kunagi teinud, seega saad seda endaga igale poole kaasa võtta.

Sujuv zoomimine ja värinavaba filmimine
Canoni 41x edasiarendatud zoomiga videoobjektiiviga saate siseneda otse tegevuse keskmesse. DIGIC DVII kujutisetöötlusprotsessor tagab suurepärase pildikvaliteedi ning dünaamiline pildistabilisaator võitleb liikumisest tekkivate värinatega, nii saavutatakse alati professionaalse välimusega salvestused.

Kaksikvõtterežiim
Mugav kaksikvõtterežiim lihtsustab kaamera käsitsemist, ühe nupuga salvestate video ja teisega foto, ilma et peaks vahepeal juhtketast liigutama. Ühe nupuga ligipääs automaatrežiimile seadistab kõik seaded automaatselt ning olete alati valmis filmima parimate seadistustega.

6,7 cm (2.7″) laiekraan LCD-ekraan
Salvestage rabavaid panoraamvõtteid tõelise 16:9 kuvasuhtega. Tänu 6,7 cm diagonaaliga laiekraan LCD-ekraanile saate videosid monitoorida samamoodi nagu nad paistavad 16:9 kuvasuhtega telekast.

Lõbusad muusikaga lühifilmid
Video Snapshot režiimis saate luua lõbusaid lühifilme oma sõpradele jagamiseks ning te ei vaja selleks arvutit. Jäädvustage 2, 4 või 8-sekundilised videoklipid kõigest ühe nupuvajutusega. Sellise pikkusega videoklipid imiteerivad telesarjades kasutatavat "ühe võtte pikkust". Järjestage jäädvustatud klipid esitusloendisse, lisage taustamuusika ning teie lühifilm on valmis.

Fantastilised öövõtted
Salvestage loomulik ööilu kaamera tundliku öörežiimiga. Režiim valib automaatselt optimaalseimad seaded, et te saaksite nautida detailseid öövõtteid, tõetruude tumedate toonide ja vähendatud eredate valgusallikatega.

Nutikas aku
Filmige kuni 3,7 tundi ühe laadimisega, 20 minutilise kiirlaadimisega saab filmide kuni tund aega. Järelejäänud salvestusaeg on näidatud täpselt minutites.

Eelsalvestus
LEGRIA FS406'l on eelsalvestusfunktsioon, mis tähendab, et kaamera alustab filmimist 3 sekundit enne salvestusnupule vajutamist.

PIXELA tarkvara
Komplektis oleva PIXELA™ tarkvara abil saate mugavalt oma videosid jagada, redigeerida ja sorteerida. Lihtsustatud kasutajaliides pakub kiire ligipääsu videote montaažiks ja internetti üles laadimiseks.