EF 500mm F4.0 L IS USM II

Hind: 10 890.00 €


EF 500mm f/4L IS II USM on võimsa suurendusega superteleobjektiiv, mis on varustatud integreeritud pildistabilisaatoriga. See on ideaalne lahendus väljas töötavatele loodus- ja spordifotograafidele.

• Suure jõudlusega 500 mm objektiiv
• Fluoriit- ja UD-läätseelemendid
• Suur maksimaalne ava f/4
• Rõngastüüpi USM tagab kiire autofookuse
• 4-astmeline pildistabilisaator
• Kaitsev fluorkate eesmisel ja tagumisel läätsel
• 3,7 m min teravustamine
• 9 lamelliga diafragma
• Võimas teravustamine videote jaoks
• Tolmu- ja niiskuskindel


Professionaalne pildikvaliteet ja võimas suurendus


Kompaktne ja kerge superteleobjektiiv
Objektiivil EF 500mm f/4L IS II USM on kerge magneesiumisulamist ja titaanist ehitus, mis vähendab kaalu, tagades samas vastupidavuse ja kvaliteedi.

Kõrgetasemeline optika
Keerukas optikasüsteem sisaldab fluoriit- ning UD-läätseelemente, mis aitavad vältida aberratsioone ning moonutusi. Suur maksimaalne ava (f/4) võimaldab kasutada Canoni ekstenderit EF 2.0x III, säilitades EOS-1 seeria kaameratel automaatteravustamist.

Kiire ja vaikne automaatteravustamine
Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks ja vaikseks automaatteravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Autofookusele lisavad kiirust ka kiire protsessor ja optimeeritud automaatse teravustamise algoritmid. Fookust saab igal ajal käsitsi korrigeerida ka siis, kui autofookus on sisse lülitatud.

Pildistabilisaator
Sisseehitatud pildistabilisaator võimaldab käest pildistada harilikust kuni nelja astme võrra pikema säriajaga. Mitu pildistabilisaatori režiimi parandavad pildikvaliteeti kõigis situatsioonides, sh panoraamimise ajal.

Pildistabilisaatori režiim 3
Uus pildistabilisaatori režiim 3 sobib väga hästi kiirete tegevuste jäädvustamiseks ning panoraamimiseks, kuna stabilisaator lülitub sisse ainult säritamise ajaks.

Parem pildikvaliteet tänu SWC-vääristusele
Spetsiaalselt digifotograafia jaoks loodud patenteeritud vääristus Subwavelength Structure Coating (SWC) aitab vähendada objektiivisiseste peegelduste põhjustatud parasiitkujutisi ning helke. Kate vähendab peegeldusi ning tagab detailsed ja selged pildid.

Võimas teravustamine
Võimas teravustamine
Objektiivi EF 500mm f/4L IS II USM võimas kahekiiruseline teravustamisrežiim võimaldab fookust reguleerida ühtlasel pideval kiirusel, mis on ideaalne videoid salvestades.

L-seeria kvaliteet
L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Lisatarvikud
Objektiiviga EF 500mm f/4L IS II USM on kaasas varjuk (ET-138 WII), objektiivikork (E-163B) ja vutlar 500B.