EF-M 22mm F2.0 STM

Hind: 249.00 €


EF-M kinnitusega 22 mm lame lainurkobjektiiv – täiuslik rabavate maastike ja igapäevaste situatsioonide pildistamiseks koos EOS M-iga. Maksimumava f/2,0 tagab suurepärased fotod ja videod ka nõrgas valguses.

• 22 mm lainurkobjektiiv
• Lihtne oma EOS M-iga kaasas kanda
• Suurepärased tulemused nõrgas valguses tänu f/2,0 avale
• Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis
• Asfääriline läätseelemendid tagavad suurepärase pildikvaliteedi
• Looge ähmaseid teravuseta taustu


22 mm lainurkobjektiiv – diskreetseteks situatsioonideks

Üliõhuke ja kerge 22 mm fikseeritud fookusega lame lainurkobjektiiv EOS M-ile pakub diskreetset pildistamist, mis on täiuslik igapäevasteks situatsioonideks. Lainurk mahutab kaadrisse rohkem, seega saate iga võttega rohkem jäädvustada ning ilusaid maastikufotosid ja grupipilte teha.

Lihtne oma EOS M-iga reisidel kaasas kanda

Objektiivi on lihtne igal pool reisides kaasas kanda, kuna sellel on üliõhuke kerge korpus stiilse alumiiniumist ümbrisega ja EF-M kinnitus, et sobida teie EOS M-iga.

Suurepärased tulemused nõrgas valguses tänu f/2,0 avale

Mudel EF-M 22mm f/2 STM saavutab nõrkades valgusoludes imelised tulemused tänu oma laiale maksimaalsele f/2,0 avale. Sellega saate jäädvustada naturaalseid fotosid ja videoid õhtul ja öösel, ilma välku või statiivi kasutamata. EF-M 22mm f/2 STM annab teile vabaduse muretult igasugustes valgusoludes erakordseid pilte käest pildistada.

Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis

Movie Servo automaatteravustamisega on lihtne salvestada kõrge kvaliteediga videoid, mis on alati hästi teravustatud. Objektiiv kasutab sisemist teravustamist ja STM samm-mootori tehnoloogiat, et tagada videorežiimis pidev vaikne teravustamine, seetõttu on teie videod sujuvad ja selged.

Asfäärilised läätseelemendid tagavad suurepärase pildikvaliteedi

Tänu asfäärilistele läätseelementidele, mis korrigeerivad igasuguse sfäärilise aberratsiooni mis võiks teie pilte rikkuda, on terav ja suure kontrastsusega ning moonutusteta pildikvaliteet tagatud ka nõrgas valguses pildistades. Objektiivil on ka Super Spectra vääristus, mis aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja suure kontrastsuse ning vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, et saavutada igasugustes valgusoludes ilusad pildid.

Looge ähmaseid teravuseta taustu

Mudel EF-M 22mm f/2 STM laseb teil professionaalse välimusega mõjuvate piltide tegemiseks kasutada kaunist, ähmast ja teravuseta tausta, mis toob objekti selgelt esile.