Speedlite 90 EX

Hind: 129.00 €


Kompaktne ja võimas välk, mis tagab suurepäraselt valgustatud nii igapäevased võtted kui ka näiteks portreed ja sisestseenid, lisaks ka loomingulised valgusefektid.
Täiuslik kaaslane EOS M-ile.

• Õhuke taskupärane disain
• Võimaldab pildistada suurepäraselt valgustatud portreesid ja sisestseene
• Suur võimsus kompaktses korpuses
• Avastage loomingulised valgusefektid
• Kiire, diskreetne ja täisautomaatne välguga pildistamine
• Toiuteallikaks AAA patareid

Õhuke taskusse mahtuv disain – täiuslik EOS M-ile

Canoni Speedlite 90EX on kompaktne välgu valik EOS M-i kasutajatele, kuna see kaalub vaid 50 g (ilma akudeta) ja selle ruumisäästlik disain tähendab, et see mahub ka kõige väiksemasse fotokotti.

Pildistage suurepäraselt valgustatud portreesid ja sisestseene

Speedlite 90EX on täiuslik ülilainurkobjektiiviga pildistades, ta tagab täpselt õige valgustuse heade portreede ning suurepäraste sisestseenide ja grupipiltide jaoks.

Suur võimsus kompaktses korpuses

Olgugi, et Speedlite 90EX on pisike, on ta piisavalt võimas. Speedlite 90EX maksimaalne juhtarv on 9 (m, ISO100), mistõttu on ta täiuslik pimeduse valgustamiseks ja öisteks stseenideks, näiteks pidudel või grilliõhtutel. Samuti on see täiuslik täitevälk, kui pildistate subjekte välitingimustes ja päike paistab teie tagant.

Avastage loomingulised valgusefektid

Speedlite 90EX toob teieni lugematul hulgal loomingulisi valgustusvõimalusi tänu sisseehitatud juhtmevabale kontrollfunktsioonile. Juhtvälguna aktiveerib ta sisetingimustes kuni 7 meetri kauguselt kuni kolm välgurühma, millel on sisseehitatud orifunktsioon, näiteks Speedlite 270EX II.

Kiire, diskreetne ja täisautomaatne välguga pildistamine

Kui soovite kiiresti ja diskreetselt sarivõtet teha, on Speedlite 90EX alati selleks valmis. Taaslaadimine on vaikne ja kiire – kulub vaid 5,5 sekundit ja ta on järgmiseks võtteks valmis. Samuti on 90EX ühilduv EOS M-ide automaatvälgu särimõõtesüsteemidega ja teiste EOS digipeegelkaameratega, tagades täisautomaatse ja täpse välgu igasugustes olukordades.

Töötab kergesti saadaolevate AAA patareidega

Et hoida töötava välguühiku suurust ja kaalu võimalikult minimaalsena ja maksimeerida mugavust, töötab välklamp Speedlite 90EX kahe kergesti saadavaloleva AAA/LR03 akuga (kas Ni-MH või liitium)