LEGRIA HF R48


Mudeliga LEGRIA HF R48 saavad kõik hõlpsasti juhtmevabalt ilusaid videoid jäädvustada ja jagada. 53-kordse täiustatud suumiga saate täis-HD kvaliteediga tegevuse lähemale tuua ning nutikas optiline pildistabilisaator tagab ühtlase pildi.

• MP4 toega WiFi
• Nutikas optiline pildistabilisaator
• 53-kordne täiustatud suum, täis-HD CMOS
• Lapserežiim
• AVCHD ja MP4 samaaegne salvestamine
• DIGIC DV4 pildiprotsessor
• Helipildi valiku funktsioon
• Kõrglahutusega 7,5 cm puutetundlik vedelkristallekraan
• 32 GB sisemälu


WiFi igaühele
Nautige videote reaalajas voogedastamist Androidi ja iOS-seadmetesse – täiuslik eemalt jälgimiseks ja juhtimiseks. Jagage vaevata oma loomingut sotsiaalvõrgustikes ja vaadake videoid DLNA-sertifikaadiga teleritest. MP4-vormingu tugi tagab HD-videote kiire ülekandmise.

Nutikas optiline pildistabilisaator
Nutikas pildistabilisaator on täiuslik lahendus kaamera värisemise vastu, kuna see tuvastab stseeni ja valib automaatselt nelja stabiliseerimisrežiimi seast sobivaima, et kaamera liikumist kompenseerida ja hägusust vältida. Täiustatud dünaamiline režiim korrigeerib kõndimisel tekkida võivad rulluvad ja kallutavad liigutused, tagades igas olukorras teravad ja ühtlased videod.

53-kordne täiustatud suum, täis-HD CMOS
53-kordse täiustatud suumiga ehtsa Canoni HD-videoobjektiiviga saate jäädvustada isegi kaugel asuvate objektide detaile. Täis-HD CMOS-sensor tagab tõelise HD-kvaliteedi ja suurepärase värviedastuse isegi nõrgas valguses.

Lapserežiim
Jäädvustage lapserežiimiga oma lapse esimesi samme, sõnu või mitmeid muid esimesi tegevusi. Registreerige kaamerasse oma lapse sünnikuupäev ning lisage pikkuse ja kaalu jaoks värvilisi kujutisi. Materjal sorteeritakse automaatselt lapse albumisse.

Samaaegne salvestamine
Videoid saab samal ajal salvestada nii AVCHD- kui ka MP4-vormingus. Lihtsalt jäädvustage üks kord ja näidake oma erakordse kvaliteediga videoid, edastage materjal kaasaskantavatesse seadmetesse või jagage seda sotsiaalvõrgustikes. Videod salvestatakse sisemällu ja SD-kaardile.

Täiustatud pilditöötlus
Võimas DIGIC DV4 pildiprotsessor tagab parema pildikvaliteedi nõrgas valguses ja vähendab oluliselt kujutismoonutusi, kuna see töötab koos optilise pildistabilisaatoriga. Protsessor võimaldab MP4 (35 Mbit/s) ja AVCHD (28 Mbit/s) kõrgeid salvestussagedusi.

Helipildi valiku funktsioon
Tänu helipildi valiku funktsioonile vastab videote helikvaliteet suurepärasele pildile. Valige viie erineva stseenirežiimi vahel ja helisätted optimeeritakse automaatselt teie filmitava stseeniga sobituma. Seega saate nautida sügavat realistlikku heli, ükskõik kas filmite pulmakõne või muusikakontserti.

Ühe sõrmega juhtimine
Sujuv töö on tänu kõrglahutusega 7,5 cm puutetundlikule vedelkristallekraanile lihtne, pakkudes teile intuitiivset sätete juhtimist ja lihtsustades taasesitamist. Vedelkristallekraani avamine käivitab videokaamera kiiresti, seega ei maga te kunagi võtet maha.

32 GB kahetine välkmälu, SDXC-kaardi pesa
32 GB kahetine välkmälu võimaldab sisemälusse üle 12 tunni jagu videomaterjali salvestada. SDXC-kaardi pesa võimaldab salvestusaega veelgi pikendada.