PIXMA MG5550 must


Kvaliteetne WiFi-ühendusega kõik-ühes-seade kodus printimiseks, kopeerimiseks ja skaneerimiseks. Seadmel on 5 eraldi vahetatavat tinti, täiustatud ühenduvus nutitelefonist ja otse pilvest printimiseks ning lisaks veel valikulised XL-tindid.

Kvaliteetne kõik-ühes-seade
See täiustatud WiFi-ühenduvuse ja 5 eraldi tindisüsteemiga kõik-ühes-printer võimaldab hõlpsalt ja kvaliteetselt printida, kopeerida ja skaneerida, aga tagab ka otsejuurdepääsu pilvele. See on mõeldud juhtmevabaks kasutamiseks ja teabe jagamiseks kodus ning kaugkasutamiseks mobiilseadmetest.

Pilvprintimine
Nautige vabadust printida otse internetist, kasutades selleks täiustatud pilvprintimissüsteemi PIXMA Cloud Link. Printige mõne sekundiga fotosid Facebookist, Twitterist ja veebialbumitest, nagu CANON iMAGE GATEWAY ja Picasa, või printige dokumente pilveteenustest, nagu Evernote ja Dropbox seda otse printeri ekraanilt. Koostage kalendreid ning laadige alla kirjapaberi- ja muid malle otse PIXMA Cloudist.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega
Ülima paindlikkuse tagamiseks saate printerit otse nutiseadmest juhtida. Laadige alla Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions, millega saate printida ja skaneerida nii nutiseadet kui ka pilveteenuseid kasutades. Selle rakenduse abil saate isegi kontrollida printeri olekut, vaadata kasutusjuhendit või tinditaset. Olemas on ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Ökonoomsed, eraldiseisvad tindimahutid suurepäraste väljatrükkide jaoks
Raha säästmiseks on sellel kõik-ühes-seadmel 5 eraldiseisvat tindimahutit, seega peate vahetama ainult otsa saanud värvi, mistõttu on printimine ökonoomsem. Spetsiaalsed mustad ja fotomustad tindid dokumentide printimiseks koos Canoni FINE-tehnoloogiaga ning printimislahutusega kuni 4800 dpi tagavad suurepäraste detailsusega terava teksti ja pildid.

Kiire printimine
Ideaalne kiireks ja kvaliteetseks printimiseks kodus. Sellel on ISO ESAT A4-formaadis dokumendi printimiskiirus 12,2 mustvalget või 8,7 värvilist kujutist minutis ning 10 x 15 cm ääristeta foto printimiseks kulub umbes 44 sekundit.

Säästke tindilt ja paberilt
Valikuliste XL-tindimahutitega saate standardsete tindimahutitega võrreldes rohkem lehekülgi printida ja mahutit tuleb harvemini vahetada, mis on ideaalne rohkeks printimiseks. Nii saate leheküljelt säästa kuni 30%. Automaatne kahepoolne printimine vähendab kasutatava paberi hulka ja loob professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

Mugav kasutus
Selge 6,2 cm ekraan muudab valitud funktsioonide vaatamise või pilveteenuse kasutamise lihtsaks. Automaatne sisselülitus lülitab printeri automaatselt sisse, kui alustate printimist arvutist või samas võrgus olevast mobiilseadmest.

Tarkvara My Image Garden
Universaalne tarkvara pakub lahendusi fotode organiseerimiseks, printimiseks, skaneerimiseks ning juurdepääsu võrguteenustele. Täiustatud funktsioonid, nagu näotuvastus, muudavad kõikide arvutis olevate fotode sirvimise ja soovitud fotode leidmise lihtsaks.