PIXMA TS6050 must


Kompaktne ja mitmeotstarbeline puutetundliku ekraaniga tindiprinter, mis on ideaalne kodukasutuseks, võimaldades nii printida, skannida kui ka kopeerida.
Kasutajasõbralik opereerimine kasutades vaid oma nutitelefoni, kaamerat või erinevaid pilveteenuseid. Canon FINE-tindiprinteritehnoloogia ja viis eraldi tindimahutit tagavad säästlikuse, kasutaja mugavuse ja kvaliteetse tulemuse.

• Kompaktne WiFi-ga printer dokumentide ja fotode trükkimiseks.
• Võimalik printida kasutades nutiseadmeid.
• Prindi eraldusvõime 4800 x 1200 dpi, FINE tindipea.
• 5 eraldi tindikassetti.
• Valikulised suure tootlikkusega tindid
• Printimiskiirus mustvalgelt 15 kujutist/min ja värviliselt 10 kujutist/min.
• 10x15 foto 39 sekundiga.
• Automaatne kahepoolne printimine.
• Võimalik printimida pilveteenustest.

Kvaliteetne mitmeotstarbeline seade

Lihtsalt ühendage, printige, kopeerige ja skannige kodus, kasutades seda taskukohast Wi-Fi ühendusega kõik-ühes seadet. Viis eraldi tindimahutit, Canoni FINE- tindiprinteritehnoloogia ja 4800-punkt/tolline eraldusvõime võimaldab saavutada äärmiselt detailsed, sügavate mustade ja erksate punaste toonidega väljatrükid. Mustvalgelt on võimalik printida kiirustega 15 kujutist/min, värviliselt 10 kujutist/min ning 10 x15 cm ääristeta foto printimiseks kulub vaid 39 sekundit.

Säästlik
Minimaalsed kulud ja maksimaalne kokkuhoid. Tänu eraldi tindimahutitele on võimalik välja vahetada vaid otsa saanud tint. Valikuliste XL-tindimahutitega on võimalik odavamalt printida. Lisaks aitab automaatne kahepoolne printimine säästa paberit.

Kergesti juhitav
7,5 cm LCD-ekraan ja lihtne kasutajaliides muudavad printeri opereerimise, piltide vaatamise ja pilveteenuste kasutamise imelihtsaks. Tänu automaatsele sisselülitamisfunktsioonile ei pea printimise alustamist enam kaua ootama.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega
Laadige alla Canoni rakendus PRINT, mis on juurdepääsetav kasutades PIXMA Cloud Link’i või printeri ekraani kaudu ning kasutage oma nutitelefoni või tahvelarvutit, et hõlpsasti printida või skannida otse sotsiaalvõrgustikest või pilveteenustest. Kasutades Wi-Fi Direct®-i režiimi, mis loob ad hoc juhtmevaba võrgu, ei ole opereerimiseks vaja juhtmevaba ruuterit, internetiühendust ega parooli.

Pilveühendus
Kasutades PIXMA Cloud Linki saate vaid sekunditega fotosid printida otse pilveteenustest või sotsiaalmeediavõrgustikest nagu näiteks Dropboxist, Google Drivest, OneDrivest, Instagramist, Facebookist ja paljudest teistest. Samuti saate skannitud dokumente ja fotosid laadida üles otse GoogleDrive’i, OneDrive’i ja Dropbox’i.