CN-E 18-80 T4.4 L IS KAS S

Hind: 4 460.00 €


Canoni servomootoriga EOS kinoobjektiiv CN-E 18-80mm T4,4 L IS KAS S on mõeldud professionaalsetele ja kogenud videosalvestajatele. CN-E 18-80mm T4.4 L IS KAS S on varustatud 4K-ga võrdväärse lahutusvõimsusega, mis tagab kõrgekvaliteedilise pildi.

• Kompaktne ja kerge disain
• Silmapaistva 4K-resolutsiooniga pildikvaliteet
• Korpusele paigutatud servomootor
• DC ja USM mootorid maksimaalse kiiruse ja juitavuse saavutamiseks suumimisel ja fokuseerimisel
• 9 lamelliga diafragma kauni taustahägu saavutamiseks
• 3-rühmaline sisefookus süsteem

Canoni EF-objektiivikinnitusega kasutamiseks loodud mudelil on oma kasutajale palju pakkuda: kiiret ja täpset Dual pixel CMOS automaatset teravustamist, servomootorit, mille toitevarustus toimub EF ühenduste kaudu, automaatset objektiivi metadata omandamist lihtsustatud järeltöötlemise jaoks. Lisaks võimaldab 9 lamelliga diafragma jäädvustada kauni taustahäguga ja bokeh-efektiga pilte.

Uue mudeli kompaktne vorm on optimeeritud just väljakutsuvates olukordades filmimiseks. 1,2kg kaaluv CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S on Canoni seni kõige väiksem ja kergem cine-servo objektiiv. Tänu sellele saab objektiivi kasutada ka drooniga filmimiseks.

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S objektiivil on 4K pildiresolutsioon, mis võimaldab erakordselt kvaliteetse tulemuse. 4.4x suurendussuhtega võrduv fookuskaugus ning stabiilne T4.4 arv säilib kogu suurendusvahemikus keskelt servadeni. Tänu kolmele Canoni pildistabiliseerimise režiimile on stabiilsus tagatud isegi käest filmides.

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S mudelil on ka üheksa elemendiga diafragma, mis annab kauni udustamisefekti. Samuti on see värvitasakaalustusega, seeläbi ühildudes teiste Cinema EOS objektiividega.