RF 35mm F1.8 Macro IS USM

Hind: 579.00 €


Valgusjõuline, optilise pildistabilisaatoriga ja kompaktne lainurk objektiiv RF 35mm sobib suurepäraselt tänava fotograafiaks, reisile ja lähivõtete tegemiseks.
RF 35mm f / 1.8 IS Macro STM on suurepärane lainurkobjektiiv pildistamiseks ja tänavapildistamiseks, pildistades detaili ja teravust ka madalate säriaegadega. Kiire f / 1,8 maksimaalne ava võimaldab teil salvestada ehtsat õhkkonda isegi siis, kui valguse tase on madal.
80€ Canon Cashback.
Kampaania kehtib kuni 31.07.2023

Reisifotograafia
RF 35mm F1.8 MACRO IS STM on suurepärane lainurkobjektiiv portreede jäädvustamiseks ja tänavafotograafia jaoks, jäädvustades detaile ja teravat pilti ka aeglase säriaja juures. Kiire maksimaalne ava f/1.8 võimaldab jäädvustada autentset õhustikku isegi nõrgas valguses.

Lähivõtted
RF 35mm F1.8 MACRO IS STM pakub kuni 1 : 2 makro suurendussuhet, lisades ebatavalisele objektiivile veelgi mitmekülgsust. See muudab objektide detailide ja tekstuuride jäädvustamise lihtsaks.

Maastikufotograafia
Tänu saavutatavale pildikvaliteedile on see fiksobjektiiv suurepärane valik neile, kes jäädvustavad maastikke või loovad näituse jaoks suuri kunstikvaliteediga pilte. Teravus ja täpsed detailid on tagatud kogu kaadri ulatuses.

Nutikas disain, mis toetab loomingulist
RF 35mm F1.8 MACRO IS STM on kaasaskantav, kerge ja lihtsasti kasutatav. Reguleerige seadeid kohandatava objektiivi juhtrõnga abil ja jälgige jäädvustamise ajal pildiotsijasse ilmuvat teavet, nagu teravustamiskaugus.

Ideaalne filmide loomiseks
Kombineeritud pildistabilisaator ühendab objektiivi optilise pildistabilisaatori ja teie kaamera 5-teljelise elektroonilise pildistabilisaatori, tagades ühtlase tulemuse – isegi liikudes filmimisel. Vaikne STM-automaatteravustamine on sujuv ja ühtlane, võimaldades loomulikke fookuse üleminekuid.

Meister nõrgas valguses
Tänu laiale avale F1.8, võimsale kahesensorilisele pildistabiliseerimistehnoloogiale ja 5-astmelisele pildistabilisaatorile saavad fotograafid jäädvustada ilma kaamera värisemisest tekkiva häguta.

Uued pildikvaliteedi standardid
RF 35mm F1.8 MACRO IS STM rakendab täiustatud optilist disaini, sealhulgas Super Spectra vääristust. RF-objektiivikinnitus võimaldab objektiivi sensorile lähemale asetada, tagades vapustava teravuse ja selguse.