RF 85mm F1.2 L USM

Hind: 3 249.00 €


Canon RF 85mm F1.2L USM on parim portreeobjektiiv teravselgete piltide tegemiseks ka nõrkades valgustingimustes.
Täiustatud konstruktsiooni ja Canoni murrangulise optikaga varustatud objektiiv pakub parimat optilist jõudlust, olles parim portreeobjektiiv järgmise põlvkonna pildinduses.

•F1.2 maksimaalne ava nõrgas valguses
jäädvustamiseks ja madala väljasügavuse jaoks
•Asfäärilised ja UD-elemendid suurepäraste selgete
piltide jaoks
•ASC (Air Sphere vääristus) helkide ja pettekujutiste
ennetamiseks
•BR optika - ülim kontroll kõrvalekallete üle
•USM-mootor sujuvaks, kiireks ja peaaegu hääletuks
kasutamiseks
•Objektiivi juhtrõngas - lisakontroll ISO, ava ja katiku üle

Portreed
Kasutage madalat väljasügavust ja suurepärast teravust, et tuua portreedesse uusi detaile ja mõõtmeid – kõik tänu suurepärasele optika konstruktsioonile, täiustatud objektiivikatetele ja RF-kinnitusele.

Tänavafotograafia
äge diskreetseks ja säilitage kontroll tänu kiirele teravustamisele ja suure jõudlusega USM-mootorile, mis tagab subjekti lukustamise, et te ei jääks ilma ühestki hetkest.

Nõrk valgus
Tänu kiirele ja laiale f/1.2 maksimaalsele avale, mis jäädvustab teravalt iga detaili, saate jätkata jäädvustamist ka siis, kui päike on loojumas.

Fookuskaugus portreedele
RF 85mm F1.2L USM tagab ilusate portreede jaoks ideaalse lühitelefoto fookuskauguse, aidates luua elegantseid ja detailseid loomuliku vaatenurgaga tulemusi ilma moonutusteta.

Kiire, ere ja suurepärane optiline täpsus
Kiire F1.2 avaga objektiiv on suurepärane ka nõrgas valguses, pakkudes suurepärast teravust ja loomingulist väljendust. Tulemuseks on ilus bokeh-efekt ja pildikvaliteeti säilimine.

Täiustatud läätseelemendid ja katted
Objektiivis on kasutusel sinist spektrit murdev (Blue Spectrum Refractive, BR) optika, mis vähendab värvide kõrvalekaldeid, ja asfääriline läätseelement, mis kõrvaldab maksimaalsest avast põhjustatud sfäärilised kõrvalekalded.

L-seeria kvaliteetne konstruktsioon ja ilmastikukindlus
Kvaliteetset L-seeria konstruktsiooni on täiustatud ilmastikukindluse ja fluorkattega, mis kaitseb eesmisi ning tagumisi läätseelemente vee, tolmu ja kriimustuste eest.


Kiire USM-mootor ja objektiivi juhtrõngas
Tänu kiirele RF-kinnitusele suudab RF 85mm F1.2L USM subjekti kiiresti lukustada ning objektiivi juhtrõngas tagab kontrolli sätete üle.