CN-E 35mm T1.5 FP X Sumire

Hind: 9 190.00 €


Canoni EOS-kinofilmisüsteemi uus fikseeritud fookuskaugusega kinofilmiobjektiiv Sumire Prime CN-E 35 mm T1.5 FP X, mis on mõeldud PL-objektiivikinnitusega 35 mm ja Super 35 mm kaameratele.

• Kompaktne ja kerge disain
• Täiskaadriline vaateväli
• manuaaljuhtimine
• 11 lamelliga diafragma kauni taustahägustuse saavutamiseks
• Mõeldud PL-objektiivikinnitusega 35 mm ja Super 35 mm kaameratele
• Kaugusskaala meetrites

Canoni PL-objektiivikinnitusega kasutamiseks loodud mudelil on anomaalse dispersiooniga klaaselemendid ja suure läbimõõduga asfäärilised läätsed kõrgresolutsiooniga pildi pakkumiseks, aga ka Canoni uusimad teleobjektiivikatted varikujutiste ja halode vähendamiseks. Lisaks pakub 11 lamelliga diafragma objekti ja tausta piisava vahekauguse puhul kaunist taustahägu.

Objektiivil on täiskaadriline pildiväli, mis ühildub nii 35 mm kui ka standardse Super 35 mm formaadiga, pakkudes videograafidele paindlikkust kasutada objektiivi Canoni EOS-kinofilmisüsteemiga kaameratega.

Mudeli kompaktne vorm on optimeeritud just filmimiseks, näiteks esiläätse ühtne diameeter ja kinnitusasendid kaotavad filmimise keskel objektiivi vahetades vajaduse rakiste seadistamise järele.

Objektiivil CN-E 35mm T1.5 FP X on objektiivitoru mõlemale poolele kalde alt kantud märgistused, muutes teravustamis- ja avasätted nii kaamera tagant kui ka mõlemalt küljelt kergesti loetavaks. Umbes 300-kraadine teravustamise pöördenurk võimaldab filmimise ajal täpset teravustamist ning teravustamismärgistused saab vajaduse korral meetrisüsteemist imperiaalsüsteemile ümber lülitada. Uudsed klaasistruktuurid hoiavad ära ka objektiivitoru laienemise ja kokkutõmbumise, vältimaks temperatuurikõikumisest tulenevaid märgistuserinevusi.