RF 24-70mm F2.8L IS USM

Hind: 2 849.00 €


Canon RF 24-70mm kuulub koos objektiividega RF 15-35mm ja RF 70-200mm Canoni põhiliste objektiivide kolmikusse. See on varustatud kiire ava, pildistabilisaatori ja Nano USM mootoriga, mis tagab vaikse teravustamise.
Ostes R-süsteemi kaamera, saab objektiivi ostult 350€ tagasi!
Kampaania kehtib 01.08.-30.09.23

•F2.8
•Asfäärilised ja UD-elemendid
•ASC (Air Sphere vääristus)
•5-astmeline pildistabilisaator
•Nano USM mootor
•Objektiivi juhtrõngas

Kiire ja terav – ideaalne peeglita standardne suumobjektiiv professionaalidele
Muutke oma täiskaadriline peeglita fotograafia erilisemaks, kasutades 24–70 mm suumobjektiivi, mis on loodud välja paistma. Suurepärane optiline tehnika, kiire f/2.8 maksimaalne ava ja 5-astmeline pildistabilisaator aitavad teil jääda loominguliseks mis tahes olukorras.

Professionaalide valik, mis sobib igaks sündmuseks
Auhinnatud reklaami- ja elustiilifotograaf Matthew Joseph lükkas RF 24-70mm suumivahemiku ekstreemsusesse, kasutades seda esmalt vees, kus on suur niiskuse oht, ja seejärel nõrgas valguses. Tulemuseks olid vapustavad portreed sõudjate naiskonnast.

Jäädvustage iga detaili
Lisage oma loole isikupära tänu kiirele F2.8 avale ja üliteravale optikale, mis hoiab teid konkurentidest eespool.

Ärge laske mööda õiget hetke
Nautige kiiret ja täpset teravustamist tänu Nano USM mootorile, mis tagab kohese ja vaikse iseteravustamise ning vapustava sujuvuse, mis on ideaalne nii videote kui ka fotode jaoks.

Portreed, mis ühendavad
Viige oma portreed uuele tasemele tänu kolmele vormitud klaasist asfäärilisele ja kolmele UD-elemendile, täiustatud vääristusele ning 9-labalisele avale.

Piiranguteta objektiiv
Kvaliteetset L-seeria konstruktsiooni on täiustatud ilmastikukindluse ja fluorkattega, mis kaitseb eesmisi ning tagumisi läätseelemente veepiiskade ja tolmu eest.

Realiseerige oma loominguline nägemus
EOS R süsteem hõlmab kõiki EOS-süsteemi eeliseid ja lisaks laiendab objektiivide valikut ning pakub täielikku ühilduvust olemasolevate adapteriga EF- ja EF-S-objektiividega, Speedlite’i välkude ja lisatarvikutega.