EF 600mm f/4L IS III USM

Hind: 14 990.00 €


CANON EF 600MM F/4L IS III USM on ülikerge 600 mm f/4 objektiiv, mis sobib ideaalselt professionaalsetele loodus- ja spordifotograafidele ning fotoreporteritele.

•Teravustamise lukustus
•Maksimaalne ava f/4
•5-astmeline pildistabilisaator
•9 labaga diafragma


Suurepärane supertelefoto jõudlus
Ülikerge 600 mm f/4 objektiiv, mis pakub suurepärast pildikvaliteeti ja professionaalset jõudlust. Viieastmeline kujutisestabilisaator** võimaldab käest jäädvustamist ja kiiremat reageerimist.

Suurepärane pildikvaliteet
EF 600mm f/4L IS III USM objektiiv pakub suurepärast teravust ja minimaalselt moonutusi. Fluoriitläätseelemendid vähendavad värvide kulumist ning suurendavad eraldusvõimet ja kontrastsust.

Ideaalne reisimiseks
Täiustatud optiline lahendus tõstab pildikvaliteeti ja muudab EF 600mm f/4L IS III USM objektiivi kaasaskandmise mugavamaks, muutes sündmuskohal jäädvustamise lihtsamaks.

Teravustage kiiresti ja täpselt
Kiire ja vaikne teravustamine tänu rõngastüüpi USM-automaatteravustamisele. Hoidke kaadris liikuvaid objekte teravas fookuses.

Jäädvustage käest hoides
Tänu uuenduslikule kergele konstruktsioonile ja viieastmelisele kujutisestabilisaatorile** saab EF 600mm f/4L IS III USM objektiivi kasutada ka ilma toeta ning isegi suurendatud fotode saamiseks.

Jäädvustage nutikamalt
Õrnale puudutusele reageerivad juhtnupud võimaldavad hetkega automaatteravustamist käivitada, peatada või hetkeks lukustada. Vaid ühe nupuvajutusega saate taastada ühe kahest eelprogrammeeritud teravusasendist.