RF 14-35mm F4.0 L IS USM

Hind: 2 149.00 €


Avardage oma maailmapilti maastikest arhitektuurini ning jäädvustage nurgast nurgani teravaid ja selgeid detaile kompaktse lainurk-suumobjektiiviga, mis on ühtlasi nii võimas kui ka praktiline.

Jäädvustage laiem vaatenurk. Kus iganes te ka ei oleks

Kui olud on kitsad, pakub see kompaktne ülilaisuumobjektiiv ideaalset lahendust stseeni iga detaili jäädvustamiseks. See on suurepärane objektiiv maastiku, arhitektuuri ning sujuvate ja professionaalse kvaliteediga videote jäädvustamiseks tänu hiirvaiksele automaatteravustamisele.

•14–35 mm, ülim lainurk-vaateväli
•5,5-astmeline stabilisaator ühtlase tulemuse jaoks
•Asfääriline ja UD
•Subwavelength structure coating (vääristus), helkide ja pettekujutiste ennetamiseks
•Nano USM mootor, sujuvaks, kiireks ja hääletuks kasutamiseks
•Objektiivi juhtrõngas

Lai. Laiem
RF 14-35mm F4L IS USM ühendab suurepärase optilise jõudluse ülima paindlikkusega. F4 maksimaalne ava on pidev terves fookuskauguse vahemikus, mis tähendab, et säriaeg ja ISO ei muutu suumides.

Ülilai 14–35 mm suumivahemiki
See kompaktne lainurk-suumobjektiiv ühendab suurepärase optilise jõudluse paindlikkusega, mis võimaldab sel jäädvustada selgeid ja silmapaistavaid maastiku-, arhitektuuri- ja reisifotosid ning videoid.
Erakordne optiline kvaliteet
Viige oma fotograafia uuele tasemele tänu kolmele asfäärilisele ja kahele UD-elemendile, täiustatud vääristusele ning 9-labalisele avale

Pidev F4 ava
F4 maksimaalne ava on pidev terves fookuskauguse vahemikus, mis tähendab, et säriaeg ja ISO ei muutu suumides.

Suurepärane optiline kvaliteet
RF 14-35mm F4L IS USM kasutab asfääriliste elementide kombinatsiooni, et tagada teravus terve fookuskauguse ulatuses, ning Canoni tunnustatud ASC- ja SWC-vääristusega ülimadala dispersiooniga elemente.

Alati värinavabad pildid
RF 14-35mm F4L IS USM jäädvustab teravad pildid, eriti nõrgas valguses käest pildistades. Selle 5,5-astmeline pildistabiliseerimistehnoloogia muutub IBIS-ega varustatud kaamerate puhul 7-astmeliseks.

Tundlik ja täpne
Nautige kiiret ja täpset teravustamist tänu Nano USM mootorile, mis tagab kohese ja vaikse iseteravustamise ning vapustava ühtluse, mis on vlogijate ja videograafide jaoks ideaalne.