EOS-R10 kere + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM + EF-E

Hind: 1 117.31 €


Mitmekülgne kaamera, mis saab kõigega hakkama. See on täiuslik reisikaaslane. Sisuloomeks mõeldud hübriidne tööriist. Teie võimalus loominguliseks eneseväljenduseks.
Minge veelgi lähemale ilma objektiivi vahetamata.
Kaasas RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM objektiiv ning EF-EOS R adapter

• Sarivõte kiirusega 15 kaadrit/s, 23 kaadrit/s elektroonilise katikuga
• ISO 32000 ja video kuni 12800
• 20-megapiksliline eraldusvõime
• Youtube´is reaalajas voogedastamine
• 4K kuni 30p
• Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine II
• Vaikne sarivõte kuni 20 kaadrit/s1
• DIGIC × protsessor, mis on loodud kiireks tööks

Uued tuuled automaatteravustamises.
EOS R10 suudab tuvastada inimesi, sõidukeid ja loomi (kasse, koeri ja linde), jälgides neid kaadris liikumise ajal8. Isegi kiiresti liikuvaid objekte renderdatakse nõelteravalt.

Inimeste jäädvustamisel keskendub EOS R10 esmalt subjekti silmadele, mis on hinge peegliks. Kui need ei paista välja, jälgitakse hoopis nägu. Ja kui subjekt peaks hetkeks näo kõrvale keerama, vaadatakse pead ja seejärel keha.

Suurem teravus
EOS R10 on varustatud uuendatud kahepikslilise CMOS AF II automaatteravustamissüsteemiga, mille programmeerimiseks on kasutatud pidevalt arenevat tehisintellekti tehnoloogiat. Tänu sellele suudab see pakkuda paremat subjekti tuvastust. See on kiire, täpne ja vapustavalt tundlik isegi nõrgas valguses, näiteks kuuvalguses.

Suurem kiirus
Reageerige instinktiivselt ja jäädvustage mööduvaid hetki kiire sarivõtte abil – ideaalne loodus- ja spordifotode jäädvustamiseks. EOS R10 suudab jäädvustada sarivõtteid RAW-, JPEG- või HEIF-formaadis kuni 15 kaadrit1 sekundis (või kaamera elektroonilise katikuga 23 kaadrit sekundis5). Kõike seda samal ajal, kui kaamera jälgib kaadris olevat subjekti ning kohandab teravust ja säritust vastavalt muutunud stseenile.

Kiirete hetkede tabamine
RAW sarivõttes toimub fotode jäädvustamine kiirusel 30 kaadrit/s ja 75% kärpimisega. Pildid salvestatakse ühte videofaili, mis lihtsustab organiseerimist. Seejärel saate meie tasuta tarkvara Digital Photo Professional kaudu üksikuid pilte välja võtta, töödelda ja muuta. Kui eeljäädvustamine on kaamera menüü kaudu sisse lülitatud, alustab EOS R10 salvestamist 0,5 s enne nupu vajutamist, tänu millele ei jää te ilma ühestki maagilisest hetkest.


Kiire reageerimisega
Kaamera reageerib kiiresti teie käsklustele, andes teile suure eelise olulise hetke jäädvustamiseks. DIGIC X protsessor pakub tundlikku käsitlemist, minimaalset pildinäidiku viivitust ja pimendust, et tunneksite ennast subjektiga alati ühendatuna.

Rohkem paindlikkust
Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid, videot või mõlemat – EOS R10 pakub alati suurepärast pildikvaliteeti. Kuna see kaalub vaid 429 g, on seda kerge kõikjale kaasa võtta.

Enneolematu 4K
EOS R10 jäädvustab vapustavat 4K videot, mis näeb suurepärane välja nii UHD-ekraanil kui ka täis-HD-s, mille jaoks saate salvestust ilma kvaliteedis kaotamata kärpida. Filmiloojad saavad valida 4K/60p kvaliteedi, mis tagab liikuvate objektide sujuva jäädvustuse ja aegluubis efektid, või vapustava ülediskreeditud 4K/30p kvaliteedi vahel, mis on loodud kaamera 24,2-megapikslilise sensori 6K väljundist. Peate selle uskumatut tulemust oma silmaga nägema.

Ülisujuv liikumine
Täis-HD-s jäädvustamisel saate kasutada kuni 120 kaadrit/s kaadrisagedust, mis aitab liikuvate objektide detaile veelgi paremini esile tuua.10 Aegluubis stseenide jaoks saate luua kaamerasiseselt suurepäraseid 4K ja täis-HD intervallvideod.