RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

Hind: 619.00 €


RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM on kerge ja kompaktne EOS R seeria APS-C suumobjektiiv, mis pakub 4,5-astmelist optilist pildistabilisaatorit ja võimsat 18–150 mm vahemikku, sobides nii lähedal kui ka kaugel olevate subjektide jäädvustamiseks.
Võimas, 18–150 mm suumivahemik on ideaalne reisi-, loodus- ja isegi makrofotode tegemiseks. Kompaktne, kerge ja vaikne objektiiv, mille 4,5-astmeline optiline pildistabilisaator lisab mitmekülgsust, et isegi vähese valgusega oludes kaamera värisemisega toime tulla.

•18–150 mm (29–240 mm, 35 mm ekvivalent) fookuskaugus
•STM mootor
•Teravustamis-/juhtrõngas
•4,5-astmeline pildistabilisaator
•Kompaktne suurus
•Kerge
•7 labaga ringikujuline ava
•RF-kinnitusega ühilduv RF-S-objektiiv


Minge veelgi kaugemale, kasutades meie paindlikku reisiobjektiivi
Jäädvustage elu kogu selle ilus, kasutades 8,3-kordset APS-C suumobjektiivi, mis pakub kasulikku 29–240 mm (35 mm ekviv.) fookuskauguse vahemikku. See on ideaalne maastiku, aiaelu, spordiürituste või reisi jäädvustamiseks ning see mahub kergesti teie kaamerakotti.

Teravad ja stabiilsed fotod ning videod käest jäädvustades
Tänu 4,5-astmelisele optilisele pildistabilisaatorile ei pea te enam kaamera värisemise pärast muretsema – see võimaldab jäädvustada sujuvat videot ja selgeid fotosid. Teatud kaameratega on võimalik kasutada ka kombineeritud pildistabilisaatorit.

Loominguline kontroll ning vaikne ja sujuv teravustamine
Seitsme labaga ringikujuline ava f/3.5-6.3 on ideaalne loomingulise bokeh-efekti ja loominguliste võtete jaoks. Lisaks tagab STM-mootor sujuva, vaikse ja kiire teravustamise.

Katsetage käsitsi teravustamist ja makrovõtteid
Jäädvustage käsitsi ja tehke MF-režiimis makrovõtteid. See on ideaalne lahendus subjektide ülidetailselt jäädvustamiseks, võimaldades teil väga lähedale liikuda. 35 mm fookuskaugus tagab maksimaalse 0,59-kordse suurenduse.

Kerge ja kompaktne – ideaalne valik igasse päeva
Objektiiv RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ja peeglita kaamera EOS R APS-C on koos märkimisväärselt kergemad kui ekvivalentsed digipeegelkaamerad. Väiksem kaal tähendab, et saate seda kauem kasutada, ega pea muretsema oluliste hetkede mahamagamise pärast.