RF 24mm F1.8 Macro IS STM

Hind: 659.00 €


CANON RF 24mm F1.8 Macro IS STM on väike ja kerge 5-astmelise optilise pildistabilisatoriga fiksobjektiiv. Vaikne ja sujuv automaatteravustamine sobib kvaliteetsete videote tegemiseks


Kampaaniahind kehtib kuni 31.12.2023

•24 mm fookuskaugus
•5-astmeline optiline pildistabilisaator
•STM mootor
•Kiire f/1,8 maksimaalne ava
•Objektiivi- ja teravustamisrõngad
•Makrofunktsioonid
•RF-kinnitus
•Kompaktne ja kerge

Terav, kerge, lai
Maastikest arhitektuurini – see kerge objektiiv julgustab teid oma loomingulisust avastama, isegi kuni 14 cm läheduselt. Ning tänu pildistabilisaatorile ja vaiksele iseteravustamisele sobib see suurepäraselt ka sujuvate ja kvaliteetsete videote filmimiseks.

Väga selged lainurkpildid
Selle lainurk 24 mm fiksobjektiivi toob teieni suurepärane Canoni RF-kinnitus. Sel kompaktsel ja kergel objektiivil on asfääriline element ning täiustatud kate kvaliteetsete piltide jäädvustamiseks.

Kiire ja hele, suurepärane nõrgas valguses
f/1,8 maksimaalsel aval on ringikujuline 9-labaline disain, mis toimib suurepäraselt hämaras, jäädvustades pildile kaunid fookusest väljas alad ning taustahägu.

Ülimalt sujuv, ülimalt stabiilne
5-astmeline optiline pildistabilisaator võimaldab kasutada pikemaid säriaegu käsitsi pildistamiseks ja sujuvate videote filmimiseks ning stabiilsus suureneb veelgi (kuni 6,5-astmeliseks), kui objektiivi kasutatakse koos EOS R seeria korpusega, millel on sisseehitatud pildistabilisaator.

Fokusseerige kiiresti ja vaikselt, et saavutada teravad kaadrid ja selge heli
RF 24mm F1.8 MACRO IS STM objektiivi vaikne STM (samm-mootor) lukustub subjektile ja fokusseerib kiirelt, isegi kiiresti liikuvaid objekte jäädvustades.

Minge lähedale ja näidake kogu vaadet
14 cm minimaalne teravustamiskaugus (0,5-kordne või poolelusuurune suurendus) annab tõelise eelise loomingulisteks lainurkvõteteks ja laseb teid eriti lähedale, esitledes subjekti selle keskkonnas.

Intuitiivne juhtimine teie käeulatuses
RF 24mm F1.8 MACRO IS STM objektiivil on kohandatav objektiivi juhtrõngas, mis võimaldab peenhäälestada ISO ja ava või vahetada iseteravustamise meetodit ning spetsiaalne teravustamise rõngas täpseks käsitsi teravustamiseks.