EOS-R50 kere

Hind: 849.00 €


Looge enneolematut sisu selle EOS R peeglita kaameraga – teravad fotod ja 4K videod ning otseülekanded. Kõik ühes spetsiaalne seade.
Kompaktne ja kaasaskantav disain toob teie kire rahva ette, kasutades selleks suurt 24,2-megapikslist APS-C suuruses sensorit – kuhu uudishimu teid ka ei viiks.

100€ tagasimakse. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024.

• Suure eraldusvõimega 24,2-megapiksline sensor
• Teravustab kiiremini kui teie - kahepiksliline CMOS-iseteravustamine II koos võimsa DIGIC X protsessoriga tagavad kiire subjekti tuvastamise ja jälgimise
• Kiire sarivõte - jäädvustage rohkem olulisi hetki kiirusel 12 kaadrit/s3. Vaikse elektroonilise katiku4 kasutamisel tõstke seda 15 kaadrini/s.
• UHD 4K 30p video
• Elu aegluubis - 120p Full HD aegluup võimaldab aeglustada videot 4 korda, et tagada teie videole filmilik efekt


Võtke kõikjale.
Kompaktne disain ja loomulik käepide on loodud loojatele, mistõttu saate jäädvustada nii palju kui süda lustib. Valige kaamera, mis ei hoia teid tagasi. Vaid 375 g 1 kaaluv EOS R50 ei koorma teid.

Jäädvustage kõik nurgad
Tänu muudetava nurgaga puuteekraani paindlikkusele saate kõik nurgad ära kasutada. Kõrgel, madalal või teie poole pööratult. 100% vaade, ei ühtegi segajat.

Parem filmimine igaks päevaks
Täiustage oma filmimisoskuseid ülima detailsusega UHD 4K 30 p videoga, mis on ülediskreeditud 6K-st ja maksimaalse salvestusajaga 1 tund2 video kohta. See tähendab kvaliteeti koos kvantiteediga.

Avastage teravussügavus
Avage peenemad detailid lähivõtete abil. Kaamerasisene teravustamise kahveldamine ja sügavuse liitmine loob automaatselt loomuliku teravussügavusega pilte.

Lihtne loomingulisus
Saage inspiratsiooni loomingulisest kahveldamisest, mis loob igast jäädvustatud pildist mitu versiooni. Creative Assist (Loominguline abi) ja Advanced A+ teevad raske töö teie eest ära. Valige lihtsalt oma lemmikefekt.

Suure jõudlusega härmas valguses
Suur APS-C sensor tagab suurepärased tulemused hämaras pildistamisel. Valige käest tehtava öövõtte režiim, et teha mitu pilti ja need automaatselt üheks selgemaks pildiks liita.

Kiirem teravustamine kogu kaadri ulatuses
Kiire ja täpne. 651 tsoonis isegi kaadri servade lähedal5. Kahepiksline CMOS-iseteravustamine II tuvastab ja jälgib suure kiirusega rohkem subjekte, mis teeb teravustamise usaldusväärsemaks kui iial varem.

Täiustatud voogedastus ja videokõned
USB-ühenduse abil saate hõlpsasti kasutada EOS R50 kaamerat kui veebikaamerat kvaliteetsete videokõnede tegemiseks või voogedastamiseks. Lihtsalt ühendage ja asuge voogedastama

Sujuv ühenduvus
Murdke piire, ärge kärpige oma loovust. Rakenduse Camera Connect abil saate edastada meediafaile koheseks jagamiseks ning pidevalt sisselülitatud Bluetooth® ja Wi-Fi-ühendus võimaldab lihtsat kaugjuhtimisega pildistamist