Canon stereo-suundmikrofon DM-E1D

Hind: 449.00 €


Tooge oma heli digiajastusse terava ja selge kõlaga mikrofoniga, mis kasutab Canoni multifunktsionaalset talda ning pakub usaldusväärset jõudlust ja lihtsat kasutuskogemust.

Digitaalne heli puhta lummava heli salvestamiseks.

Puhtama heli jaoks digitaalset signaali väljastav stereo-suundmikrofon DM-E1D libiseb juhtmevabalt teie kaamera multifunktsionaalsele tallale, tagades usaldusväärse ja turvalise ühenduse ning teie saate samal ajal võttele keskenduda.

• Digitaalne heli - puhtam ja selgem audioväljund.
• Otseühendus- juhtmevaba.
• Ei vaja akusid - toide tuleb otse kaamerast.
• Mitmesuunaline heli tuvastamine - Shotgun (monomikrofon), 90° või 120° erinevate võttepaikade vajaduste jaoks.
• Mikrofoni nupp MENU (Menüü) - Hõlpsaks juhtimiseks avaneb kaamera LCD-ekraanil mikrofoni sätete ekraan.

Kvaliteetne digitaalne heli
Digitaalne signaalitöötlus puhtama ja selgema audiosignaali jaoks aitab pakkuda rikkalikumat kogemust helimaastikuga, mis toob publiku salvestuse keskele.

Juhtmevaba ühendus
Stereo-suundmikrofon DM-E1D libiseb ja lukustub hõlpsasti ühilduvate kaamerate multifunktsionaalsele tallale ning loob juhtmevabalt usaldusväärse ja turvalise ühenduse, hoides mürataseme madalal.

Toide otse kaamerast
Kasutage stereo-suundmikrofoni DM-E1D enesekindlalt ja ärge muretsege mikrofoni aku kestuse pärast, kuna selle toide tuleb otse kaamerast.

Mitmesuunalise heli tuvastamine täpsuse tagamiseks
Mitmesuunalise heli tuvastamise kolm režiimi tagavad paindlikkuse omadel tingimustel heli salvestamiseks. Lülitage erineva suurusega ruumides režiimide Shotgun (monomikrofon), 90° või 120° stereomikrofoni vahel.

Mugav kasutamine kaamera menüüst
Mikrofoni kiireks ja hõlpsaks kasutamiseks ning juhtimiseks vajutage kaamera LCD-ekraanil mikrofoni sätete menüü avamiseks mikrofonil nuppu MENU (Menüü).