Legria HF G70 videokaamera

Hind: 1 290.00 €


Selle 1/2,3-tüüpi CMOS 4K videokaameraga saate filmida kui professionaal. Täiustatud automaatteravustamise, 20-kordse optilise suumi ja 5-teljelise stabiliseerimisega sobib see suurepäraselt sujuva ja täpse video jäädvustamiseks.

• 4K UHD/25P - MP4 kuni 150 Mb/s
• 20-kordne optiline suum - 29,3–601 mm
Lainurgaga 4K suum
• Ülediskreetimise HD töötlus - Kvaliteetne täis-HD
Kasutab 4K UHD-andurit, pakkudes suurepäraseid täis-HD fotosid
• Optiline pildistabilisaator - 5-teljeline pildistabilisaator.
Täiustatud optiline ja dünaamiline pildistabilisaator
• Puuteekraan - 3,5-tolline puuteekraan.
Lihtne teravustamispunkti ja kaamera juhtimine
• Heli - Stereo elektrostaatiline kondensaatormikrofon, lisaks 3,5 mm väline minipesa
• Kahepesaline - Kaks kaardipesa
SD-kaardi samaaegne või releesalvestamine
• USB-C - Video reaalajas edastamine Maci või PC-ga1 Ühildub ka Canoni GP-E2 GPS-vastuvõtjaga

Usaldage Canoni 4K sensorit
4K videokaamera sensor ja DIGIC DV6 pildiprotsessor tagavad täpse, terava UHD pildi 4K televisiooni jaoks, samal ajal kui 8-labaline ava saavutab kinotasemel fookusest väljas esiletõsted. Raamige kaader 3,5-tollisel LCD-ekraanil või tooge kaamera silma juurde ja kasutage sisseehitatud elektroonilist pildiotsijat.

Juhtige kõike loominguliselt
Lisage filmidele efektsust dünaamiliste lainurkvõtete ja lähivõtetega, mis on jäädvustatud võimsa 20-kordse optilise suumi ja täiustatud pildistabilisaatoriga. Kohandage kaamerat viie kohandatava nupuga ja kasutage sisseehitatud ND-filtreid, et reguleerida säritust suurema ava puhul või aeglasema säriaja puhul.

Kiire ja täpne teravustamine koos näotuvastusega
LEGRIA HF G70-l on täiustatud hübriidne iseteravustamissüsteem, mille teravustamiskiirust saab reguleerida kas kiireks või sujuvaks iseteravustamiseks. Seadistage 3,5-tollisel LCD-ekraanil teravustamist, puudutades vajalikku teravustamispunkti. Veelgi täpsemaks ja mugavamaks tegutsemiseks, eriti elavas keskkonnas, kus tuleb subjekti kaadris hoida, on saadaval näotuvastusega iseteravustamine ja näo jälgimine ning manuaalseks teravustamiseks saab kasutada objektiivi juhtrõngast.

MP4 salvestus
LEGRIA HF G70 toetab MP4 salvestust ühilduvas TV-s esitamiseks. See salvestab ka 4K UHD vormingus 150 Mb/s 25P juures, lisaks Full HD vormingus 35 Mb/s või 17 Mb/s 50P/25P juures.

Mitu jäädvustamisvõimalust, kohandatav pildimenüü ja helipildi valiku funktsioon
Väljundi ja salvestamisvalikute hulka kuuluvad infrapunarežiim, aegluubis salvestamine Full HD-s 0,5×, kiirluubis salvestamine 4K/Full HD-s kuni 1200×, lisaks erinevad stseenirežiimid. Kohandatav pildimenüü võimaldab värvisobitamist teiste Canoni kaameratega ning helipildi režiim lisab keskkonnale kohandatud helisalvestuse. Saadaval on ka samaaegne varundamine ja releesalvestus kahe SD-kaardi pesaga.