RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM

Hind: 419.00 €


Väike ja kerge RF seeria 24–50 mm suumobjektiiv, mida saate kasutada iga päev oma täiskaadrilise loovuse avastamiseks.

• 2× optiline suum - 24–50 mm fookuskaugus kompaktses korpuses, mis sobib suurepäraselt paindlikuks kadreerimiseks.
• Optiline pildistabilisaator - 4,5-astmeline optiline pildistabilisaator*stabiilsete piltide ja sujuvate videote jaoks.
• AF/CONTROL/MF LÜLITI - Lülitage erinevate teravustamisrežiimide vahel ning määrake juhtrõngale erinevaid funktsioone.
• STM-mootor - Kuulkruvi tüüpi STM-mootor teravustab kiiresti pilte ja võimaldab salvestada sujuva ning vaikse iseteravustamisega videoid.
• Kombineeritud objektiivi juht-/teravustamisrõngas - Kohandatav TV/AV/ISO ja MF-i jaoks, lisaks täiustatud funktsioonid, nagu särikompensatsioon, valge tasakaal, iseteravustamisala valik.
•7 lamelliga diafragma - Saavutage kaunis ringikujuline taustahägu, et subjekt ja taust oleksid loomulikumalt eraldatud.

Väike, kerge, igapäevane suumobjektiiv
Alustage oma täiskaadrilise peeglita kaamera teekonda kompaktse ja kerge objektiiviga, mis pakub täiustatud pildistabilisaatorit, peaaegu hääletut töötamist ja suurepärast pildikvaliteeti.

Täiuslik objektiiv algajale, mida on rõõm kasutada
Avastage foto- ja videograafia rõõm kerge ja eemaldatava objektiiviga, mis võimaldab kasutada 2-kordset suumi ning 24–50 mm fookuskaugust ning sobib suurepäraselt perefotode, portreede, siseruumide jäädvustamiseks ja reisil pildistamiseks.

Sujuv ja vaikne teravustamine instinktiivse juhtimisega
Pildistage ja filmige nagu professionaal tänu kiirele ja vaiksele STM-teravustamismootorile ning kohandatavate objektiivi juhtrõngaste täiendavale juhtimisele, mis toob erinevate määrangute kohandamisvõimaluse käeulatusse.

Täiustatud pildistabilisaator
Võtke kätte ja kasutagegi kohe käest – isegi hämaras – tänu 4,5-astmelisele optilisele pildistabilisaatorile* on tulemuseks ülimalt stabiilsed kaadrid. Erinevuse vaatamiseks liigutage liugurit.

Objektiiv, mis töötab intuitiivselt teie kaameraga
Tänu selle RF-kinnitusele töötab objektiiv EOS R seeria kaameratega, et toetada mitmesuguseid kaamerasiseseid pildiparendusfunktsioone, sealhulgas võtterežiimis panoraamimist ning video õõtsumise korrigeerimist.