RF 24-105mm F2.8L IS USM Z

Hind: 3 939.00 €


RF 24-105mm F2.8L IS USM Z ühendab voogedastuse, kino- ja fotomaailma. Hübriidajastu teedrajav objektiiv pakub filmitegijatele ja fotograafidele parimat pildikvaliteeti ja objektiivi jõudlust. Tänu püsivale f/2.8 avale, mis tagab hingematva bokeh-efekti, lisaks vähendatud fookuskauguse vahetamisel tekkiva liikumise ja elektroonilise parfokaalse jõudluse, seab see uue standardi kõigile sisuloojatele

•24-105 mm F2.8 standardne suumobjektiiv
•5,5-astmeline optiline pildistabilisaator, 8-astmeline kombineerituna
•Kohandatud nupud ja juhtrõngas
•5-astmeline pildistabilisaator
•Sujuvalt töötav diafragma rõngas
•Asfäärilised ja UD-elemendid
•Valikulised võimendatud suumi adapterid
•11 labaga ringikujuline ava
•Kaks Nano USM mootorit

Professionaalme suum, mis on kõigeks valmis
Olgu tegu fotode või videoga, see objektiiv toimib suurepäraselt igas olukorras tänu suurepärase teravussügavuse kontrollimiseks vajalikule kiirele f/2,8 avale, kõiki olukordi katvale mitmekülgsele suumivahemikule ja kinokvaliteediga filmide tegemiseks vajalikele filmimisfunktsioonidele.

Paindlik, toimekas, suurepärane
Ei pea enam kunagi valima vahemiku ja ava vahel. See suum sobib igaks olukorraks tänu pidevale f/2.8 fookuskaugusel alates 24 mm kuni 105 mm ühes objektiivis.

Olge loomingulisem tänu pidevale f/2.8 avale
Saavutage uskumatuid tulemusi suurepärase teravussügavuse kontrolliga, isegi kui valguse tase langeb. 24-105 mm fookuskaugus ja 5,5-astmeline optiline pildistabilisaator (8-astmeline kooskõlastatud IBIS ja OIS) seavad uued standardid videote ja fotode jäädvustamiseks.

Jäädvustage teravaid ja kontrastseid pilte
Neli UD-elementi korrigeerivad kromaatilist aberratsiooni, samal ajal kui kolm asfäärilist läätse vähendavad sfäärilisi aberratsioone. ASC ja Super Spectra Coating vähendavad pettekujutisi ja valguspimestusi, samal ajal kui esielemendi fluorikaitse aitab vähendada mustust objektiivi pinnal.

Kiire automaatteravustamine videote ja fotode jaoks
Kaks Nano USM mootorit töötavad ühtviisi suurepäraselt nii fotode kui ka video puhul, võimaldades professionaalset elektroonilist parfokaalset teravustamist suumimise ajal2 ja fookuskauguse vahetamisel tekkiva liikumise pärssimist, et säilitada ühtlane vaateväli filmide salvestamisel.

Võimas optiline pildistabilisaator
5,5-astmeline optiline pildistabilisaator (8-astmeline koordineeritud IBIS ja OIS) seab uued standardid mitmekülgsete fotode ja videote jaoks.

Kiire automaatteravustamine videote ja fotode jaoks
Kaks Nano USM mootorit töötavad ühtviisi suurepäraselt nii fotode kui ka video puhul, võimaldades professionaalset elektroonilist parfokaalset teravustamist suumimise ajal2 ja fookuskauguse vahetamisel tekkiva liikumise pärssimist, et säilitada ühtlane vaateväli filmide salvestamisel.

Jäädvustage enesekindlalt ja paindlikult
Minge oma objektile lähedale ja teravustage kuni 0,45 m kaugusele, et saavutada kaadrit täitev lähivõte. Kaks kohandatavat objektiivi funktsiooninuppu ja kasulik juhtrõngas pakuvad täiendavaid juhtimisvõimalusi, näiteks iseteravustamise servorežiimis iseteravustamise pausilepanekut.

Suumige sujuvamalt ja kaugjuhitavalt
Kasutage lisavarustuses olevaid võimendatud suumi adaptereid PZ-E2 või PZ-E2B käsitsi või kaugjuhitavalt tänu Canoni Camera Connect / EOS Utility rakendustele, kaugjuhitavale brauseri funktsioonile või IP-ühenduse kaudu, kasutades Canoni XC-protokolli ühilduvate kaameratega. 20-poolne liides (ainult PZ-E2B) pakub täiendavat toetust Canoni suumimise / teravustamise nõuetele ja suumi servoteravustamise käepidemele.