RF 200-80mm F6.3-9 IS USM

Hind: 2 599.00 €


Spordile, loodusele ja loomadele viib teid lähemale supertelefotosuum, mis tagab suurema ulatuse ja suurepärase paindlikkuse sõltumata asukohast.

• 200–800 mm supertelefotosuum. Suurem ulatus koos paindlikkuse ja vabadusega.
• Kompaktne ja ilmastikukindel disain - 2050 g, pikkus 314 mm.
• Optiline pildistabilisaator - 5.5-stops Optical.
• Nano USM mootor. Sujuv, kiire ja vaikne iseteravustamine.
• Kombineeritud teravustamisrõngas ja juhtrõngas. Lihtsaks juhtimiseks kaamera sätete kaudu või käsitsi teravustamiseks.
• UD-läätse elemendid. Kõrge kvaliteediga piltide ja vähendatud kromaatilise aberratsiooni jaoks.

Super telefoto suum
Jäädvustage kaugeid subjekte võimsusega, mille kasutamist pidasite võimatuks. Objektiivis RF 200-800mm F6.3-9 IS USM on ühendatud Canoni tunnustatud optiline võimsus ja praktiline objektiiv, mis töötavad harmooniliselt teie EOS R seeria kaameraga ning tagavad paindliku 200–800 mm suumivahemiku selliste spordi-, loodus- ja loomafotode tegemiseks, mille jäädvustamine polnud enne võimalik.

Võimas suum ja hämmastav ulatus
Tutvuge mitmete erinevate stsenaariumidega, mille puhul aitab käesolev objektiiv fotograafia mõju uuele tasemele viia.

Saavutage kättesaamatu
Tehke pilte, mille jäädvustamist pidasite varem võimatuks – alates loodusfotodest kuni spordifotodeni. Tänu 800 mm maksimaalsele fookuskaugusele1 ja pikenduse ühilduvusele kogu iseteravustamise alaga2 tagab objektiiv RF 200-800mm F6.3-9 IS USM suurepärase võimsuse isegi väikeste subjektide kaadrisse lisamiseks kuni 0,8 m kauguselt.

Avaldage hõlpsalt muljetv
Paistke silma ja jäädvustage hõlpsalt silmapaistvaid pilte. Kuni 5,5-astmeline optiline pildistabilisaator3 võimaldab jäädvustada käest hoides ja olukordadele kiiremini reageerida.

Jäädvustage suurema selgusega subjekte
Seadme sisemuses parandavad kolm UD-läätse kromaatilist aberratsiooni ning Super Spectra vääristus vähendab pettekujutisi ja valguspimestusi. Nano USM hoiab liikuvad subjektid teravas fookuses ning tagab kiire, vaikse ja täpse iseteravustamise, samal ajal kui üheksa labaga ava tagab tausta kauni kujutamise.

Võimas pildistabilsaator
Kasutage liugurit ja vaadake, kuidas objektiivi 5,5-astmeline optiline pildistabilisaator võimaldab teha värinata pilte.

Jätkake pildistamist isegi muutlikes tingimustesv
Jäädvustage meelepärane pilt isegi siis, kui matkate asukohas, kus loodusjõud on teie vastu, sest tagatud on L-seeria objektiividega võrdväärne tolmu- ja niiskuskindlus, samuti valge välisvärv usaldusväärse optilise jõudluse jaoks päikesepaistes pildistamise ajal.

Täiendav praktilisus suurema kontrolli jaoksv
Tasakaalustage kaamera ja objektiiv mugavuse tagamiseks, kasutades kinnitatud statiivirõngast siis, kui teil tuleb pikema aja jooksul fikseeritud asendis olla. Objektiivi funktsiooninupud aitavad teil vaistlikult jäädvustada, samal ajal kui suumi momendi kohandamine ja kombineeritud teravustamisrõngas ning juhtrõngas aitavad nutikamalt jäädvustada.