RF 35mm F1.4 L VCM

Hind: 1 998.99 €


Fotode ja videote jaoks loodud hübriidobjektiiv – lai vaatenurk ja kiire f/1,4 ava muudavad selle objektiivi loova lugude jutustamise jaoks inspireerivaks valikuks.
Mõjuvate fotode ja kinolike videote jaoks valige objektiiv RF 35 mm F1,4L VCM, mis liidab kokku teie maailmad. Canoni teedrajava tehnoloogia ja intuitiivsete funktsioonide, nagu spetsiaalne diafragma juhtimine videote puhul ning Nano USM ja VCM teravustamine kiire ja vaikse iseteravustamise jaoks, toel annab see lainurk hübriid fiksobjektiiv teile võimaluse loominguliseks lugude jutustamiseks.

Voogav multimeediakunst ühes lahenduses
35 mm fookuskaugus pakub parimat perspektiivi. Eraldi diafragma rõngas võimaldab filmimise ajal sujuvalt käsitsi diafragmat juhtida,1 samas kui 11 lamelliga ava tagab erakordse väljasügavuse , minimaalse video õõtsumise ja kokkuvõttes kirjeldamatu pildikvaliteedi..

Silmapaistev loomevõime isegi nõrgas valguses
Võite jätkata võtteid ka valgustugevuse langedes, kuna f/1,4 ava tagab ereda pildi. Fiksobjektiivi ehitus keskendab fookuse pildistatavale ning esi- ja tagafiltrid võimaldavad veel täiendavat loomingulist juhtimist.

Kiire täpsusega kristallselged pildid
Nautige suurepärast pildikvaliteeti tänu Super Spectra- ja ASC-kattega asfäärilistele ja UD-läätseelementidele. Kiire Nano USM koos veelgi kiirema tehnoloogiaga Voice Coil Motor (VCM2) võimaldab kiiret ja täpset fokuseerimist.

Laitmatu töökindlus koos intuitiivse käsitsemisega
Töötage julgelt keerulistes ja rasketes tingimustes tänu L-seeria korpuses asuvatele kõrge kvaliteediga klaaselementidele. Fluorkate ei lase mustusel esielementidele kinnituda, samas kui spetsiaalne objektiivi juhtrõngas ja kohandatav objektiivi funktsiooninupp võimaldavad isikupärastatud juhtimist.

Läbimõeldud ja kerge konstruktsioon
Kombineeritud pildistabilisaator ühendab objektiivi optilise pildistabilisaatori ja teie kaamera 5-teljelise elektroonilise pildistabilisaatori, tagades ühtlase tulemuse – isegi liikudes filmimisel. Vaikne STM-automaatteravustamine on sujuv ja ühtlane, võimaldades loomulikke fookuse üleminekuid.

Meister nõrgas valguses
Täiustatud tasakaal ja kerge kaal võimaldavad teil võtete ajal veelgi aktiivsem olla. RF 35 mm F1,4L VCM on kergem kui tema eelkäija EF ja olles hübriid, saab seda hästi kinnitada väiksematele videoagregaatidele.