EF 300mm F4.0 L IS USM

Hind: 1 290.00 €


See fikseeritud fookuskaugusega pildistabilisaatoriga objektiiv on eriti soositud spordi- ja loodusfotograafide poolt.
Kaasas varjuk ja vutlar.

• L-seeria ehitus ja optika
• Kaks UD läätse
• Kiire, vaikne USM autofookus
• Super Spectra vääristus
• Ümmargune ava perfektseks tausta bokeh-iks
• 77mm filter suurus


Kaasaskantav, kerge teleobjektiiv liikuvatele fotograafidele.


Kõrge kvaliteediga, stabiliseeritud teleobjektiiv
EF 300mm F4.0 L IS USM on kaamera värisemist kompenseeriva pildistabilisaatoriga kompaktne objektiiv, mis võimaldab teravaid pilte saada tavalisest 2 sammu pikemate säriaegadega. Et võimaldada horisontaalsuunas liikuva objekti jälgimist.

L-seeria kvaliteet
Canoni professionaalsete objektiivide lipulaev L-seeria esindab parimat EF-optikast. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase tulemuse ja kasutusmugavuse ning on väga vastupidavad niiskusele ja tolmule.

Kiire, vaikne autofookus
Ringikujuline USM mootor võimaldab ülimalt täpset, kiiret ja vaikset autofookust. Lisaks sellele on võimalik ka pidev manuaalne teravustamine ilma fookustamisrežiimi vahetamata.

Super Spectra vääristus
Super Spectra vääristus vähendab peegeldumisest tekkivaid pildidefekte, mis tekivad digipeegelkaameratel, kui valgus sensorilt objektiivi sisse tagasi peegeldub. See erivääristus aitab tagada tõetruude värvide reprodutseerimise ning suurendab kontrasti.

E-TTL II särimõõtmine
Objektiiv saadab kaugusinformatsiooni tagasi kaamera E-TTL II välklambisüsteemi, et tagada optimaalne säritus igas võttesituatsioonis.