Info & Registreerimine

Esimesel detsembril toimub Overallis suur kaameratehnika tutvustuspäev “Ässad on kohal”. Samal sündmusel toimub ka põhjamaade ja Baltikumi esmaesitlus Canoni kõige uuemale kinokaamerale Cinema EOS C700. Esmakordselt on Eestis kohal Canon Cine Servo Zoom 50-1000MM T5.9-8.9 ja Cine Compact Servo Zoom 18-80MM T4.4. Esmakordselt on laiemale ringile proovimiseks kohal ka Canoni öökaamera ehk ME-20F SH, ISO 4000000 ja Canoni 4K monitor. Lisaks on väljas ülejäänud Canoni Cinema kaamerad C100 Mark II ja C300 Mark II, Cine Prime ja Cine Zoom objektiivid. Fotograafiast huvituvatele on kohal kõik Canoni DSLR peegelkaamera kered ja märkimisväärsemad fotoobjektiivid. Kaameratehnika praktiliseks esitlemiseks ja proovimiseks on oma kaamerate, gripi ja valgusega kohal ka CineUnit, FookusPookus ja HighVoltage.

Seminarides räägitakse Taani dokumentaalfilmist ja Tallinnasse loodavast filmilinnakust “Tallinn Film Wonderland”.

Kaameratehnika kasutajatele näpunäidete jagamiseks on kohal kaks asjatundjat, kes kahe erineva koolituse käigus räägivad nii Canoni Cinema kaameratest C100 MarkII ja C300 MarkII, kui ka Canon DSLR kaamerast EOS 1Dx MarkII.

Päev algab hommikukohviga "Overalli võtteplatsil” kell 9.00. Päeva peale pakume külalistele kohvi ja suupisteid ning lõunaks oleme varunud kerget kõhukinnitust.

OLULINE! Seminaridele ja koolitustele tuleb kindlasti registreerida hiljemalt 25. novembriks ning kohtade arv on piiratud. Kõrgema huvi korral oleme arvestanud ka lisasessiooni võimalusega (informeerime kõiki registreerunuid). Tehnikaga tutvujatel ehk seminaridel ja koolitustel mitteosalejatel palume samuti ennast registreerida, et oleks võimalik arvestada suupistetega.

Canon soovitab! Telli oma e-postkasti Canon Professional Network (CPN) uudiskiri ja loe, õpi ning avasta mis maailmas juhtub.

Päevakava

09.00 - Overall ja väljapanekud on avatud külalistele

09.30 - Kasuta targalt - EOS 1DX Mark II, Olli Turtiainen (FIN) - koolitus on inglise keeles

11.30 -  Pernille Rose Grønkjær (DK) "Taani dokumentalfilm”, seminar on inglise keeles

13.00 - Kasuta targalt - EOS C100 MarkII ja C300 MarkII, Simeon Quarrie (UK) - koolitus on inglise keeles

15.00 - Liina Maria Lepik (EE) "Tallinn Film Wonderland ehk Filmilinnak”

18.30 - Lõpp

 

Registreerida saab siin...