Tellimisinfo

Tellimine

Overalli veebipoest saab tellida kõiki tooteid, mille juures on roheline nupp Lisa ostukorvi. Kui teid huvitava toote kõrval on nupp Küsi saadavust, siis kasutage seda julgesti, sest väljavalitud toode võib leiduda mõnes meie filiaali laos või olla saabumas meie tarnijatelt.

Tellimuste eest tasumine

Ostude eest on võimalik tasuda kasutades kas Swedbank või SEB internetipanka.

Tellitud kauba kättesaamine

Overalli veebipoest tellitud kaupadele saab ise järele tulla lähimasse Overalli kontorisse või tellida see kullerteenust kasutades koju või kontorisse. Seega valides:

  • Tulen ise kaubale järele on teie tellimus valitud Overalli kontoris valmis hiljemalt tellimuse sooritamise päevast ülejärgmisel tööpäeval. Samas, kui soovitud tooted on antud filiaalis kohe olemas, siis võtame teiega ühendust ning tellitud kaubale saab juba varem järele tulla.
  • Transport koju/kontorisse jõuab kaup teieni kas Overalli transpordi või Omniva kullerteenusega. Kaup saabub teie poolt määratud aadressile tellimuse sooritamise päevast ülejärgmisel tööpäeval. Kauba saatekulu erakliendile on 4.06 €.

Overalli veebipoes on väga palju tooteid ning me teeme kõik endast oleneva, et veebipoes kajastuv info toodete kohta on õige. Siiski ei ole me keegi kaitstud väikeste äparduste eest, kuid lubame, et võtame teiega kohe ühendust, kui kauba tarnega tekib probleeme ning seetõttu palume, et tellimust koostades esitaksite oma kehtivad kontaktandmed. Veebipoes ostlemise alustamiseks leia vasakult menüüst Overalli pood või kasuta otsingut.

14 päevane kauba tagastusõigus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Overalli veebipoest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Overalli veebipoest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Loe lähemalt tagastusõiguse tingimustest