Ärilahendused / Overalli eHooldus

Väljastusseade on tänapäeva kontorites üks peamiseid töövahendeid. Seni kui printer või koopiamasin veatult töötab, on ta praktiliselt märkamatu. Väiksemgi viga või probleem seadme töös võib tähendada aga mitmete oluliste tegevuste seiskumist ja kasutajate pahameelt. Vahel on põhjuseks vaid paberi lõppemine või tühi toonerikassett - neis olukordades leitakse kiire lahendus, kui kontoris on olemas eelnev varu. Samas esineb aga vigu, mis eeldavad mehaaniku sekkumist ning pikendavad seetõttu seadme töö taastamise aega ja kahjustavad olulisi tööprotsesse.

Overalli eHooldus on Eestis esimene terviklik väljastusseadmete kaugjälgimissüsteem. See edastab Overalli hooldusosakonnale informatsiooni seadme tehnilise seisukorra, koormuse ning isegi tooneritaseme kohta. Nii on võimalik hooldusmehaaniku kiirem ja õigeaegsem sekkumine, kui siiani võimalik on olnud. Samuti säästab Overalli eHooldus klientide väärtuslikku tööaega ning garanteerib sujuvama töövoo.

Kõik Overalli eHoolduse kliendid saavad ligipääsu personaliseeritud veebikeskkonnale, kus on võimalik jälgida seadmete koopianäite ja mugavalt tellida tarvikuid. Soovikorral on võimalik saada detailseid seadmete kasutusaruandeid, mis muuhulgas vastavad küsimustele - kui suur on kindla seadme koormus võrreldes teistega, kas kahepoolset printimist kasutatakse piisavalt aktiivselt, kui sageli kasutatakse faksi jpm.

Täpsema informatsiooni saamiseks Overalli eHoolduse teenuse kohta .

Ärilahendused

Väljastuslahendused
Dokumentide digiteerimine
Laiformaat-töökeskkond
Overalli eHooldus
Professionaalne print
Esitluslahendused

Tagasiside klientidelt


Digitaalne dokumendiarhiiv (DHL Estonia)


Prindihaldus (Playtech)