Renditooted / Renditeenuse üldtingimused

Rendipäringu saabumisel kontrollime rendivara saadavust, edastame teile täpsustava pakkumise ning reserveerime tooted. Mida rohkem on meil informatsiooni teie rendisoovi kohta, seda kiiremini saame koostada sobiva pakkumise.

Rendivara üleandmine toimub rendiperioodile eelneval tööpäeval (E-R) ajavahemikus 14.00-17.00 või rendiperioodi esimesel päeval (E-R) kella 9.00st. Rendivara tagastamine toimub rendiperioodi viimasel päeval (E-R) enne kella 17.00 või sellele järgneval tööpäeval ajavahemikus 9.00-11.00. Rendieseme üleandmine ja tagastamine toimub Tallinna Overalli ProShopis, aadressil Lootsi 11. Rendivara üleandmise või tagastamise osas väljaspool Overalli tööaega ja riiklikel pühadel lepitakse kokku eraldi.

Kalkulaatoris toodud rendihinnad ja kindlustusmakse sisaldavad käibemaksu. Kokkulepitud renditasu tuleb maksta ettemaksuna kogu rendiperioodi eest. Teatud juhtudel (mitmest seadmest ja lisaseadmest koosnev komplekt, pikk rendiperiood vms.) on Overallil õigus nõuda ettemakset juba rendivara broneerimisel. Renditeenusest loobumisel enne rendiperioodi algust tuleb sellest koheselt teada anda aadressil . Teenusest loobumisel kuni kolm päeva enne rendiperioodi algust, on Overallil õigus nõuda trahvi kuni kahe päeva rendi hinna ulatuses.

Rendivara üleandmisel ja tagastamisel kontrollivad pooled rendivara töökorda ja komplektsust. Rendiperioodi ajal kuulub rendivara Overallile ja kliendil pole õigust rendivara edasi rentida, laenata või ükskõik millisel muul moel kolmandatele pooltele edasi anda.

Täpsem info tagatisraha, kindlustuse ja ülejäänud renditehingut puudutavate oluliste nüansside kohta on toodud rendilepingus (PDF). Kui teil on küsimusi rendivara või rendilepingu kohta, siis palun kirjutage aadressil .