BP-1200 DTS

119.00 €

Canoni tindipritskalkulaatorid lisavad su arvutusse selgust tänu võimalusele printida tipptehnoloogia abil kiiresti, vaikselt ja kvaliteetselt. Need kalkulaatorid vajavad minimaalset hooldust, sest kompaktne tindikassett sisaldab nii tinti kui ka prindipead, mida on lihtne vahetada.

• Printeriga Bubble Jet kalkulaator
• Kvaliteetne ja kiire printimine (5,6 rida sekundis prindivad tindiprint)
• Suure klaviatuuriga, suur ja selge 12-realine LCD-ekraaniga
• Ärikalkulatsioonid, valuuta konvertimine ja maksude arvutus
• Hooldusvaba prindipea
• Vastupidav konstruktsioon
• Mõõtmed: 317 x 219 x 79 mm
• Kaal: 1.5kg

Kiire, vaikne ja kvaliteetne printimine
BP-1200 DTS on taskukohane kalkulaator, millel on 12 märgi ekraan ja printimise võimalus. Kalkulaator teeb keerukamaid arvutusi kiiresti, hääletult ja tõhusalt. Canon Bubble Jet printimistehnoloogia tagab pidevalt kõrge kvaliteediga väljatrükke koguni 5,6 rida sekundis.

Lihtne kasutada
BP-1200 DTS kalkulaator on abiks raskete ülesannete lahendamisel. Selge ja loetavate numbritega suur LCD ekraan. Avar klaviatuur võimaldab kiiret, lihtsat arvude sisestamist. Valik suur või väike printimine lisab kasutajasõbralikkust.

Funktsioone kõigile vajadustele
Hõlbustab tööd ärikalkulatsioonide, valuuta konverteerimise ja maksude arvutamisel (ka maksude languse arvutamisel).
Funktsioonide hulka kuulub näiteks mugav valuutavahetus, äratuskell ja kalender, Grand Total mälu ja muud Professionaalsete Canoni kalkulaatorites tuttavad funktsioonid.

Hooldusvaba prindipea
CJ-3A II kassett sisaldab nii tinti kui ka trükipead. Lihtsalt vahetatav kassett tagab produktiivse ja pideva printimise ilma hooldus mureta.

Vastupidav konstruktsioon
See stiilne ja täiustatud kalkulaator sobib käepäraselt ka väiksemale töölauale. Kirjed on paigaldatud klahvidele, seega ei kulu ära isegi pideval kasutusel. BP-1200 DTS saab ühendada ka vooluvõrku.

Tooteid samast grupist…

MP120-MG

MP1211-LTSC

MP1411-LTSC

P1-DTSC

P23-DTSC

BP-1200 DTS