Binokkel 10x30 IS II

599.00 €

Kaasaskantav pildistabilisaatoriga 10x binokkel, mis on täiuslik reisimiseks, linnuvaatluseks ja spordisündmuste jaoks.

• Minge kus iganes kaugelasuvatele subjektidele 10x lähemale
• Ülistabiilne vaateväli võimsa optilise pildistabilisaatoriga
• Täpne Canoni optika suureks eraldusvõimeks ja täpseteks värvideks
• Hästi tasakaalustatud kummikattega disain, mis on vastupidav ja mugav
• Täiuslik linnuvaatluseks, reisimiseks ja spordisündmusteks


Minge kus iganes kaugelasuvatele subjektidele 10x lähemale
Kompaktne, kerge ja praktiline binokkel, millega saate kaugelasuvatele objektidele intensiivselt ja selgelt 10x lähemale liikuda. Neid binokleid on igale poole lihtne kaasa võtta. Need on täiuslikud reisimiseks, linnuvaatluseks ja mitmete spordialade vaatamiseks.

Ülistabiilne vaateväli võimsa optilise pildistabilisaatoriga
Võimas optiline pildistabilisaator kompenseerib kiiresti ja täpselt mitut erinevat tüüpi värisemist ja liigutamist. See korrigeerib isegi panoraamimisel tekkiva värina, kui oma subjekti jälgite või sõidukis olles binoklist vaatate. Tänu märgatavalt väiksemale voolutarbele saab seda ühe akukomplektiga kasutada pidevalt kuni 9 tundi.

Täpne Canoni optika suurepäraseks suure eraldusvõimega vaatamiseks
Nautige suurepärast kvaliteeti suure eraldusvõime ja väheste moonutustega tänu Canoni täpsele optikale. Optika hõlmab Super Spectra vääristust, mis on Canoni uuendatud EF-objektiivide valikule omane, ning saavutate elava ja kontrastse vaate täpse värvide renderdusega. Samuti eemaldatakse soovimatud sisemised peegeldused, mis võivad põhjustada pettekujutusi ja helke.

Ilus vaateväli nurgast nurgani
Kogege ilusat vaatevälja ning selget, ühetasast ja väheste moonutustega vaadet nurgast nurgani tänu vaatevälja tasandavale optikale ja Porro II prisma disainile. Vaadake kogu vaatevälja mugavalt pika 14,5 mm silmakaugusega – täiuslik prillikandjatele.

Disainitud lihtsust, vastupidavust ja mugavust silmas pidades
Binokkel on disainitud nii, et seda oleks hea käes hoida, ning sellel on suured kummist okulaarivarjukid, et vaatamine oleks mugav ja hästi tasakaalustatud. Samuti on sellel mugavas kohas asetsev pildistabilisaatori nupp ja sujuv teravustamise reguleerimisrõngas pakub hõlpsat juhtimist ükskõik kumma käe näpuotstega. Tänu vähepeegelduvale välispinnale ja väheläikivale eesmisele pinnale ei sega te linde ega loomi.

Tooteid samast grupist…

Binokkel 8x20 IS

Binokkel 8x25 IS

Binokkel 10x20 IS

Binokkel 10x30 IS II

Binokkel 10x32 IS

Binokkel 10x42 L IS WP

Binokkel 12x32 IS

Binokkel 12x36 IS III

Binokkel 14x32 IS

Binokkel 15x50 IS All Weather

Binokkel 18x50 IS All Weather