Binokkel 12x36 IS III

913.99 €

Võimas kaasaskantav pildistabilisaatoriga 12x binokkel, mis on täiuslik linnuvaatluseks, reisimiseks ja spordisündmuste jaoks.

• Võimas kaasaskantav binokkel, mis viib teid 12x lähemale
• Ülistabiilne vaateväli võimsa optilise pildistabilisaatoriga
• Täpne Canoni optika suureks eraldusvõimeks ja täpseteks värvideks
• Hästi tasakaalustatud kummikattega disain, mis on vastupidav ja mugav
• Täiuslik linnuvaatluseks, reisimiseks ja spordisündmusteks


Võimas kaasaskantav binokkel, mis viib teid 12x lähemale
Võimas ja kaasaskantav binokkel, mis toob eemalasuvad ja vaevalt nähtavad objektid intensiivselt ja selgelt 12x lähemale. Seda on lihtne igale poole kaasa võtta ning see on täiuslik linnuvaatluseks, reisimiseks ja spordisündmuste jaoks.

Ülistabiilne vaateväli võimsa optilise pildistabilisaatoriga
Võimas optiline pildistabilisaator kompenseerib kiiresti ja täpselt mitut erinevat tüüpi värisemist ja liigutamist. See korrigeerib isegi panoraamimisel tekkiva värina, kui oma subjekti jälgite või sõidukis olles binoklist vaatate. Tänu märgatavalt väiksemale voolutarbele saab seda ühe akukomplektiga kasutada pidevalt kuni 9 tundi.

Täpne optika suurepäraseks suure eraldusvõimega vaatamiseks
Nautige suurepärast kvaliteeti suure eraldusvõime ja väheste moonutustega tänu Canoni täpsele optikale. Optika hõlmab Super Spectra vääristust, mis on Canoni uuendatud EF-objektiivide valikule omane, ning saavutate elava ja kontrastse vaate täpse värvide renderdusega. Samuti eemaldatakse soovimatud sisemised peegeldused, mis võivad põhjustada pettekujutusi ja helke.

Ilus vaateväli nurgast nurgani
Kogege ilusat vaatevälja ning selget, ühetasast ja väheste moonutustega vaadet nurgast nurgani tänu vaatevälja tasandavale optikale ja Porro II prisma disainile. Vaadake kogu vaatevälja mugavalt pika 14,5 mm silmakaugusega – täiuslik prillikandjatele.

Hästi tasakaalustatud disain lihtsaks, kauakestvaks ja mugavaks kasutamiseks
Binokkel on disainitud nii, et seda oleks hea käes hoida, ning sellel on suured kummist okulaarivarjukid, et vaatamine oleks mugav ja hästi tasakaalustatud. Mugavas kohas asetsevale pildistabilisaatori nupule ja sujuvale teravustamise reguleerimisrõngale pääsete hõlpsasti ligi ükskõik kumma käe näpuotstega, ning suur ja vastupidav kummist välispind muudavad käeshoidmise ja kasutamise lihtsamaks.

Tooteid samast grupist…

Binokkel 8x20 IS

Binokkel 8x25 IS

Binokkel 10x20 IS

Binokkel 10x30 IS II

Binokkel 10x32 IS

Binokkel 10x42 L IS WP

Binokkel 12x32 IS

Binokkel 12x36 IS III

Binokkel 14x32 IS

Binokkel 15x50 IS All Weather

Binokkel 18x50 IS All Weather