CanoScan Lide 300

83.00 €

Taskukohane, stiilne ja kompaktne skanner kõrglahutusega fotode ja dokumentide kiireks talletamiseks. Võimaldab arvuti abil kiiret skaneerimist otse pilveteenustesse. Tänu USB-toitele ei vaja skanner eraldi toiteadapterit.

• CIS-sensor skannib kõrglahutusega kuni 2400 x 2400 dpi
• 48-bitise värvisügavustäpsete detailide ja värvidega fotode skaneerimiseks
• A4-formaadis 300 dpi värviliste kujutiste skaneerimine vaid 10 sekundiga
• Skaneerimine arvutisse, e-mailile ja PDF-vormingus failiks
• Arvuti abil pilveteenustesse skaneerimine
• 4 EZ-kiirvalikuklahvi
• PDF-nuppude abil saab hetkega luua mitmeleheküljelisi PDF-dokumente otse skannerist
• Z-kaas paksude dokumentide skaneerimiseks
• Automaatne dokumendi- ja fotoparanduse tehnoloogia
• Automaatne skannimise funktsioon (Auto Scan) võimaldab kohest dokumendituvastust ühe klikiga
• USB-toide, ei vaja eraldi toiteadapterit
• Püstiasendis skaneerimine

Kvaliteetne skaneerimine
CIS-sensor võimaldab skannida kõrglahutusega kuni 2400 x 2400 dpi: tekst on terav ja fotod selged ning tänu skanneri 48-bitisele värvisügavusele täpsete värvidega ja detailsed. Skaneerimine käib kiiresti – A4-formaadis 300 dpi kujutise skannimiseks kulub vaid 10 sekundit.

Ühenduvus pilveteenustega
Seadmega on lihtne skannida kõrge kvaliteediga dokumente ja detailseid fotosid ning saata need arvuti abil pilveteenustesse, nagu Evernote ja Dropbox.

Kompaktne ja mugav
Tänu ülikompaktsele disainile ja püstisele konstruktsioonile võtab skanner laual vähe ruumi. Seadmega on kerge skannida igat liiki dokumente (sealhulgas raamatuid), kusjuures tänu arenenud tehnoloogiaga integreeritud kaanele pole kuhugi kadunud stiilne disain.

Lihtne ühe puudutusega juhtimine
Tänu viiele ühe puudutusega EZ-nupule saab skannerit juhtida ülima kergusega. Fotode ja dokumentide skaneerimiseks piisab vaid ühest klõpsust automaatse skaneerimise nupuga (Auto Scan), mis tuvastab automaatselt originaali ja määrab sellele vastavad optimaalsed sätted. PDFi loomise nuppudega (PDF Create) saab leheküljed automaatselt omavahel ühendada ja luua skannitud kujutistest hetkega mitmeleheküljelised PDF-dokumendid, ilma et peaksite kasutama arvuti abi. Sama lihtne on teha koopiaid või saata skannitud kujutisi e-posti teel.

Aegasäästvad pildiparandusfunktsioonid
Fotosid saab taastada ja täiustada vaid ühe klõpsuga. Tolmu ja kriimustuste eemaldamise funktsioon (Dust and Scratch Removal) vähendab automaatselt tolmu ja kriimustusi ning muudab vanade fotode luitunud värvid taas kirkaks, tehes ära asjatundja töö lühema ajaga. Lisaks saate automaatse dokumendiparandusega (Auto Document Fix) eraldi parandada skaneeritud dokumentide teksti, graafika ja kujutiste kvaliteeti. Aegasäästvateks funktsioonideks on ka automaatne fotoparandus (Auto Photo Fix II) ja lahendusmenüü (Solution Menu EX).

USB-toide
Skanner saab kogu vajaliku toite ühest USB-kaablist ning ei vaja eraldi toiteadapterit. LiDE on kerge ja kompaktne ning sobib kasutamiseks igal pool.

Tooteid samast grupist…

CanoScan Lide 400

CanoScan Lide 300