NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon
Canon ImagePROGRAF LP24

Canon ImagePROGRAF LP24

Ideaalne A1-suuruses laiformaatprinter kõikidesse kontoritesse. ImagePROGRAF LP24 prindib A1 trükise kõigest 33 sekundiga ja seadme kasutajasõbralik tarkvara muudab postrite jm trükiste valmistamise kiireks ja nauditavaks kogemuseks.

• A1 trükis kõigest 33 sekundiga
• Ääriseta trükised
• 5 värviga trükkimine suurepärase graafika jaoks
• Erksad värvid ja 1200dpi'ne eraldusvõime
• Lai valik erinevaid materjaliformaate
• Canon PosterArtist tarkvara

Lisainformatsioon
imagePROGRAF LP24 on 24" (A1) laiusele materjalile trükkiv plotter, mis tagab võrreldamatud tulemused olenemata sellest, kas tegemist on silmapaistva graafikaga teie klientidele või detailsete trükistega sisekasutuseks.

Optimaalne pildikvaliteet ja produktiivsus
LP24 sisaldab optimaalseteks tulemusteks Canoni 5 värviga lahuse- ning pigmendipõhiste tintide süsteemi. Canoni 1" trükipea võimaldab eraldusvõimet 1200 dpi, 4 pl tindipiisku ning sisaldab kokku 15 360 düüsi. Viie tindiga reaktiivne tindisüsteem parandab trükiste kvaliteeti garanteerides, et värvide ülevalgumist on vähem ning kujutised on püsivalt kvaliteetsed. Seega on garanteeritud väljastus, mis on nii täpne, terav kui ka detailne.

Kiire trükikiirus (33 sekundit A1-formaadis prindile kiires režiimis) teeb LP24 ideaalseks detailsete jooniste kiireks produtseerimiseks. Enam ei pea te saatma oma töid kohalikku prinditöökotta.

Lihtsus ja mugavus
Ühendades LP24 teiste multifunktsionaalsete seadmetega on võimalik kasutada printeri automaatset suurendust skannimisel, see hoiab aega kokku nii mõõtmete muutmisel kui tagab ka kasutajasõbralikkuse ja maksimaalse produktiivsuse

Võimalusterohke tarkvara
Canon PosterArtist tarkvara abil on professionaalsete postrite loomine lihtne ja kiire. Pärast vajalike piltide ja teksti importimist kulub kõigest 5 lihtsat sammu täiusliku ja professionaalse välimusega trükiseni. Lisaks,et trükise välimust veelgi täiendada programmis kaasas üle 1000 erineva pildi ja šablooni.

Võimekas ja lihtsalt kasutatav
Vedelkristallekraaniga juhtpaneel suudab kuvada animatsioone, mis tagavad seadmega intuitiivse töö ka siis, kui pole olnud aega juhendit lugeda. Võimas, kuid lihtsalt kasutatav tarkvara aitab tööd veelgi ning tagab, et ka kõige keerulisemad toimingud saaks kiiresti teostatud.

Uue ehitusega ventilaator teeb seadme tunduvalt vaiksemaks, et teie tähelepanu köidaks väljastatav trükis, mitte seadme müra.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.