NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon ImagePROGRAF iPF500

Kui vajad printerit CAD/GIS rakenduste või lihtsalt laiformaatprinterit kontorisse, siis iPF500 on selleks õige seade. Erksaid ja tõetruid värve ning täpseid jooniseid loov iPF500 pakub sulle kõrget kvaliteeti. Tulemuseks on enneolematu kvaliteediga A2+ formaadis trükised.

• Reaktiivne tindisüsteem 1200dpi lahutusvõime jaoks kuni 17" materjalil
• Suur produktiivsus
• Paindlik materjalikasutus
• Mitmekülgne - 4 erinevat paberi teekonda
• PosterArtist tarkvara
• Lauapealne seade, lihtne installeerimine
• Suure jõudlusega paberigiljotiin

Optimaalne pildikvaliteet
iPF500 sisaldab endas Canoni uut 5-värviga dye- ja pigment reaktiivset tindisüsteemi. Uus ühetolline trükipea võimaldab kuni 1200dpi eraldusvõimet ja 4pl tindipiiskasid. Reaktiivne tindisüsteem tagab, et seade on kohaldatav erinevateks rakendusteks ja võimalik on trükkida erinevatele materjalidele.

Ideaalne CAD/GIS rakendusteks või lihtsalt kontorikasutuseks
Optimaalne prindikvaliteet teeb iPF500 ideaalseks erinevateks rakendusteks: teravad, peenikesed jooned ja suur musta värvi tihedus teeb ta suurepäraseks CAD rakenduste jaoks. Täpne värvide reproduktsioon koostöös selge teksti trükkimisega teeb printerist hea abilise posterite, plakatite trükkimiseks üldises kontori kasutuses.

Paindlik prindimaterjalide valikuvõimalus
Tavapaber, CAD-paber, ümbertöödeldud paber, läikpaber, mustandipaber, sünteetiline materjal, postrite, kunstitööde ja sümboolika prindimaterjal – iPF500 tuleb vaevata toime nende kõigiga.

Produktiivne jõudlus
iPF500 ühendub Teie arvutiparki kas läbi USB2.0 liidese või üle Ethernet võrguliidese. Kombineerides suurt kiirust kõrge kvaliteediga on garanteeritud, et antud seade on produktiivsuselt ja kvaliteedi suhtelt teistest üle. Uus kassetisüsteem võimaldab lehti lisada ka töö käigus kui juba olemasolevad lehed veel kassetis otsa pole saanud ja seega on seade sobiv ka võimsaks kontoriprinteriks. Ka integreeritud lõikeseade ei vea teid alt ja töötab aastaid ilma, et seda tuleks välja vahetada.

Lihtne kasutus
iPF500-ga saate tööd alustada ja jätkata aega kulutamata: seadmel on 4 paberisööduteed – rull, kassett ja kaks käsisöödualust – ja automaatne paberirullile lülitumine. Erinevalt mõnedest laiformaatseadmetest on käesolev seade kompaktne ja vaikne – nii ei köida teie tähelepanu mitte müra, vaid tulemus.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.