NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon ImagePROGRAF iPF8000S

Peamiselt teenusepakkujatele ja produktsioonifirmadele arendatud iPF8000S on 44" laiusele materjalile trükkiv printer, mis kasutab 8 värviga LUCIA pigmendipõhist tindisüsteemi ning reprodutseerib kõrge kvaliteediga väljatrükke.

• Kaht trükipead kasutav iPF8000S trükib ületamatu kiirusega 32,5 m2/h.
• 8 värviga LUCIA pigmendipõhine tindisüsteem printideks, mis kestavad kuni 100 aastat.
• Ökonoomne režiim kulude vähendamiseks

Ületamatu produktiivsus
iPF8000S on oma klassi produktiivseim 44" printer. Kiiruse ja kvaliteedi suurepärase harmoonia loomine on võimalik tänu kahele trükipeale, 4 pl tindipiiskadele, eraldusvõimele 2400x1200 dpi ning kiirusele 32,5 m2/h.

Ökonoomsele režiimile lülitamine võimaldab printida kvaliteetseid väljatrükke samal ajal kulusid vähendades. See režiim võimaldab kiiret printimist eraldusvõimega 1200x1200 dpi kaetud ja katmata paberile reguleerides foto-tsüaani ja-magenta tinte, et vähendada tindikasutust 10-20 %.

Sisse-ehitatud 80 GB kõvaketas suurendab salvestusruumi ning Canoni innovatiivne tindimahutisüsteem võimaldab tindikassette vahetada ka printimise ajal. Valida on võimalik nii 330 ml kui ka 700 ml tindikassettide vahel.

Kõrge kvaliteediga värvid
8 värviga LUCIA pigmendipõhine tindisüsteem reprodutseerib ülilaia värviruumi ning halli tindi olemasolu võimaldab pehmeid gradatsioone ning vähendatud teralisust, et ka ühetooniline väljastus oleks selge. Trükised on ka tunduvalt kriimustuskindlamad ning peavad vastu kuni 120 aastat.

Püsivad värvid
iPF8000S sisaldab Canoni värvide kalibreerimistööriista, mis parandab trükipeade või printerite värvide erinevused kõigest 10 minutiga.

Kasutuslihtsus
Suur vedelkristallekraan teeb kasutamise operaatorile intuitiivseks. iPF8000S sisaldab ka automaatset vildakuse korrigeerimist, et vähendada tõrkeid, mille on põhjustanud paberi valesti söötmine ning uut ventilaatori- ja jahutussüsteemi, mis tagavad mugavama töökeskkonna.

Lisaväärtusi andev tarkvara
iPF8000S printerit täiendavad erinevad tarkvararakendused.

Digital Photo Front Access impordib digifotod digikaameratest, võimaldades klientidel oma fotosid visuaalsete tööriistade abil redigeerida ning plakatite loomisel kasutada.

Canoni Photoshopi pluginal on võimalus teisendada 16-bitiseid faile Photoshopis 12-bitisteks, et neid Canoni imagePROGRAF printeriga väljastada.

Canoni PosterArtist aitab teid professionaalse välimusega plakatite, bannerite, kujunduste loomisel. Laia valiku mallide hulgast saate kõigest 4 sammu abil kvaliteetse trükise.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.