NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon ImagePROGRAF iPF830

Kiire ja produktiivne 44" laiformaatprinter iPF830 on ideaalne CAD ja GIS-trükiste printimiseks. Printeri 320GB kõvaketas, rulli sööt ja lihtsalt kasutatav kasutajaliides muudab töö kiireks ja mugavaks.

• A0-formaadis trükis kõigest 42 sekundiga ja A1-formaadis 22 sekundiga
• Eraldusvõime 2400x1200 dpi selgemaks, peenemaks jooneks ning sügavamaks mustaks CAD-jooniste printimisel
• LUCIA 5-tindiga süsteem uue magenta tindiga tagab laiema värvi edastuse
• Sisseehitatud 320GB kõvaketas
• Täiustatud HPGL/2, HP-RTL prindikeelte tugi ja AutoCAD-ile optimeeritud draiver
• Printerijalad lisavarustusena


Lisainformatsioon
imagePROGRAF iPF830 on 44"/1118mm, mis trükib erksate värvidega, eraldusvõimega 2400x1200 dpi ja 5 värviga. Jooned renderdatakse eriti täpselt, suured värvipinnad näevad välja imelised ning tekst reprodutseeritakse eriti kõrge kvaliteediga. Lisaks võimaldab kahe rulliga kauem eri tüüpi ja suurusega materjali formaadiga printida.

Suuremahulisi "Hot-swap" tindikassette saab printimse ajal vahetada, seetõttu ei pea tööd katkestama ja kasseti tühjenemise korral saab kohe tööd jätkata. Lisaks on kahe rulliga võimalik printida kauem eri liiki ja eri suuruse paberi materjalitüüpi kasutades.

Optimaalne pildikvaliteet ja produktiivsus
iPF830 sisaldab Canoni 5 värviga lahuse- ning pigmendipõhiste tintide süsteemi, mis on optimeeritud töötama teie CAD-/GIS-töövoos. Canoni 1" trükipea võimaldab eraldusvõimet 2400x1200 dpi, 4 pl tindipiisku ning sisaldab kokku 15 360 düüsi. Viie tindiga reaktiivne tindisüsteem parandab trükiste kvaliteeti garanteerides, et värvide ülevalgumist on vähem ning kujutised on püsivalt kvaliteetsed. Seega on garanteeritud väljastus, mis on nii täpne, terav kui ka detailne.

Kiirendatud prindiprotsess tagab, et kvaliteetsed trükised prinditakse palju kiiremini kui teiste sama klassi seadmetega. Trükis väljastatakse tavapaberile A0-formaadis kõigest 42 sekundiga ja A1-formaadis kõigest 22 sekundiga. iPF830 on varustatud kahe rulli seadmega, mis võimladab lihtsalt töid printida eri materjalitüübile ja -formaadile.

Täielik CAD-töövoo tugi
iPF830 integreerub märkamatult teie CAD-töövoogu. HPGL/2 ja HP RTL failivormingud on täielikult toetatud ning kaasas on ka Windowsile HDI-draiver.

320GB kõvaketas
iPF830 sisseehitatud 320GB kõvaketta abil on kerge hallata erinevaid allikaid ja printimistöid. Suur mälumaht võimaldab projektide tähtuse organiseeritust, et kindlustada printeri valmisolekut tähtsatel hetkedel. Luues eraldi postkastid erinevatele projektidele ja kasutajatele suurendad printeri efektiivsust veelgi.

Võimekas ja lihtsalt kasutatav
Vedelkristallekraaniga juhtpaneel suudab kuvada animatsioone, mis tagavad seadmega intuitiivse töö ka siis, kui pole olnud aega juhendit lugeda. Võimas, kuid lihtsalt kasutatav tarkvara aitab tööd veelgi ning tagab, et ka kõige keerulisemad toimingud saaks kiiresti teostatud.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.