NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon ImagePROGRAF iPF840

Kiire ja produktiivne 44" laiformaatprinter iPF840 on ideaalne CAD ja GIS-trükiste printimiseks. Printeri 320GB kõvaketas, kahe rulli sööt ja lihtsalt kasutatav kasutajaliides muudab töö kiireks ja mugavaks.

• Ületamatu kiirus - A0-formaadis trükis kõigest 42 sekundiga
• Selged ja teravad detailid jooniste printimisel
• 5 värviga print koos uue "punasema" magenta tindiga
• Tindikassettide vahetus võimalik ka printimise ajal
• Suuremahuline printimine tänu 320GB kõvakettale
• Täiustatud HPGL/2, HP-RTL prindikeelte tugi ja AutoCAD-ile optimeeritud draiver
• Prindikulude arvestus


Lisainformatsioon
imagePROGRAF iPF840 on 44"/1118mm, mis trükib erksate värvidega, eraldusvõimega 2400x1200 dpi ja 5 värviga. Jooned renderdatakse eriti täpselt, suured värvipinnad näevad välja imelised ning tekst reprodutseeritakse eriti kõrge kvaliteediga.

Suuremahulisi "Hot-swap" tindikassette saab printimse ajal vahetada, seetõttu ei pea tööd katkestama ja kasseti tühjenemise korral saab kohe tööd jätkata. Lisaks on kahe rulliga võimalik printida kauem eri liiki ja eri suurusega materjale kasutades.

Optimaalne pildikvaliteet ja produktiivsus
iPF840 sisaldab Canoni 5 värviga lahuse- ning pigmendipõhiste tintide süsteemi, mis on optimeeritud töötama CAD/GIS-töövoos. Canoni 1" trükipea võimaldab eraldusvõimet 2400x1200 dpi, 4 pl tindipiisku ning sisaldab kokku 15 360 düüsi. Uus "punasem" magenta tint parandab veelgi trükiste kvaliteeti garanteerides, et kujutised on püsivalt selged ja kvaliteetsed.

Kiirendatud prindiprotsess tagab, et kvaliteetsed trükised prinditakse palju kiiremini kui teiste sama klassi seadmetega. Trükis väljastatakse tavapaberile A0-formaadis kõigest 42 sekundiga. iPF840 on varustatud kahe rulli seadmega, mis võimaldab lihtsalt töid printida eri materjalitüübile ja -formaadile.

320GB kõvaketas
Suure kõvaketta abil on kerge hallata erinevaid allikaid ja printimistöid. Suur mälumaht võimaldab projektide tähtuse organiseeritust, et kindlustada printeri valmisolekut tähtsatel hetkedel. Luues eraldi postkastid erinevatele projektidele ja kasutajatele suurendad printeri efektiivsust veelgi.

Võimekas ja lihtsalt kasutatav
Vedelkristallekraaniga juhtpaneel suudab kuvada animatsioone, mis tagavad seadmega intuitiivse töö ka siis, kui pole olnud aega juhendit lugeda. Võimas, kuid lihtsalt kasutatav tarkvara aitab tööd veelgi ning tagab, et ka kõige keerulisemad toimingud saaks kiiresti teostatud.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.