NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon ImagePROGRAF iPF8400

ImagePROGRAF iPF8400 on 44”/ A0 printer, mis kasutab 12 värviga LUCIA EX pigmendipõhist tindisüsteemi. Pakub kõrget tootlikust, head prindi kvaliteeti ja on usaldusväärne. Sobib tootmis-, foto, ja teksti printimiseks. Tõhus printer suurte ja kvaliteetsete piltide printimiseks.

• 44-tolline laiformaatprinter
• 250 GB kõvaketas
• LUCIA EX 12-värviga pigmenttintide süsteem
• Printimise ajal vahetatavad (Hot Swap) tindimahutid
• Sisseehitatud värviandur tagab püsivad ja täpsed värvid
• Suurepärane pildikvaliteet ja prindi täpsus
• Photoshopi plug-in aitab säästa aega ja raha
• Kasutab nii 330 ml kui ka suurema mahuga 700 ml tindikassette
• Prindimaterjali ja tindikulu arvestus.
• Printerijalad lisavarustusena


Erakordne prindikvaliteet
iPF8400 on loodud graafika, fotode ja kunsti väljaprindiks. Suurepärase kvaliteedi tagab 2400 x 1200 dpi eraldusvõime, 12-värviga LUCIA EX pigmenttintide süsteem ja täiustatud pilditöötlemistehnoloogia, mis pakub laiemat värvigammat, ühtlasemat gradatsiooni, sügavamaid tumedaid toone ning väiksema pruuni varjundiga teravamaid musti toone – pisemadki detailid edastatakse kõrgema täpsusastmega. Lisaks on väljaprindid täiustatud kriimustuskindlusega ning väga vastupidavad.

Mitmekülgne
iPF8400 ühildub ICC-profiilidel põhinevate värvihaldussüsteemidega ja töötab sujuvalt ka erinevate RIP-rakendustega (nii tootmis-, fotograafia- kui ka printproof-rakendustega). Samuti on printeril lai ja mitmekülgne prindimaterjalide tugi.

Lihtne kasutada
Suur, ere ja kergesti loetav LCD-ekraan teeb iPF8400 printeri lihtsalt kasutatavaks ning rohkelt Maci ja Photoshopi plug-in valikuid lihtsustab igapäevaste toimingute käsitsemist nagu piltide kohandamine ja pruufimine, nende kvaliteedi optimeerimine ja ääriste lisamine. Veelgi enam, sarnaste töökäskude sisseseadmine automatiseeritud tööprotsessideks on samuti imelihtne

Suur jõudlus
iPF8400 printeril on sisseehitatud 250 GB kõvaketas, mis teeb suuremahuliste prinditööde salvestamise ja töötlemise väga tõhusaks. Produktiivsust suurendavad ka kiirvahetusega (Hot-Swap) 330ml ja 700ml tindikassetid, mida saab uuega asenda printimise ajal.

Efektiivne kulude haldus
Sisseehitatud kuluhaldustarkvaraga on aga iga prinditöö kulu lihtne jälgida ning annab võimaluse arvutada töötasuvust (arvestab nii prindimaterjali kulu ruutmeetrites, tindikulu ml, kes ja millal trükkis ning printimisele kulunud aeg).