NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon LV-8310

LV-8310 on WXGA-projitsiooni ja 16:10 kuvasuhtega projektor, mis on ideaalne kasutamiseks laiekraan sülearvutitega. Võimas 3000-luumenine valgustugevus nullib keskkonna valgusmüra ning seadme intuitiivne disain tagab muretu kasutamise ja ülesseadmise.

• WXGA lahutusvõime
• 3000-luumenine valgusjõud
• 500:1 kontrastisuhe
• Canon 1,2x suumobjektiiv
• Automaatne trapetsmoonutuse korrigeerimine
• Integreeritud 7 W kõlar
• Lambi eluiga kuni 5000 tundi
• Keskkonnasõbralik: tarbitav võimsus ooterežiimis alla 1 W
• 29 dBA vaikses režiimis
• DVI-terminal
• RJ-45 võrguport


WXGA lahutusvõime ja 16:10 kuvasuhe
WXGA (1280 x 800 pikslit) lahutus tagab võimalikult kvaliteetsed ja detailsed esitlused. 16:10 laiekraani kuvasuhtega projektor ühildub täielikult uute laiekraani kasutavate sülearvutitega.

Võimas valgustugevus ja 500:1 kontrastisuhe
3000-luumenine valgustugevus võimaldab esitlusi läbi viia ka hästi valgustatud ruumides. 500:1 kontrastisuhe tagab, et värvid on erksad ning musti toone esitletakse tõetruult.

Lainurkobjektiiv
Projektori 1,2x lainurk-objektiiv suudab ekraanile projitseerida väga lähedalt suure diagonaaliga kujutise. 100" (215x135 cm) diagonaaliga pilt projitseeritakse kõigest 2,9 m kauguselt.

Energiasäästlik ja keskkonnasõbralik
See energiasäästlik projektor hoiab kokku jooksvatelt kuludelt ja vähendab teie tekitatavat mõju keskkonnale. Säästurežiimis on projektori tarbitav võimsus ainult 0,7 W ning vaikses režiimis töötades on lambi eluiga kuni 5000 tundi.

Vaikne projektsioon
Vaikse režiimi üks eeliseid on see, et müratase viiakse kõigest 29dBA-ni ja seega ei häiri projektor teid perfektse esitluse läbiviimisel.

Automaatne vertikaalne pildikorrektsioon
Automaatne trapetsmoonutuse korrigeerimine parandab automaatselt pildi moonutusi korrigeerides projektori kaldus olemist kuni +/-30°. Lisaks on võimalik ka ekraani taustvärvi kompenseerimine, mis teeb võimalikuks projitseerida pilti ka näiteks tavalisele rohelisele või valgele tahvlile.

Võimas heliväljund
7W väljundvõimsus projektori integreeritud kõlarist on piisav enamiku koosolekuruumide heliga täitmiseks. Lisaks on projektoril ka heliväljund, olemasoleva helisüsteemi või kõlarite ühendamiseks.

Kasutusmugavus
Seda kompaktset projektorit on mugav igale poole kaasa võtta tänu seadme ergonoomilise disainiga kandesangale. Projektoril on objektiivikate, mis hoiab ära tolmu seadmesse pääsemise ning lambi vahetamine on lihtne tänu ülaosas paiknevale kaanele.

Ühendusvõimalused
Et seadet üle võrgu juhtida ja monitoorida, on projektoril RJ-45 võrguliides. HDCP-ühilduvusega DVI-terminal võimaldab digiallikatest pärit pilti kuvada võimalikult autentselt.