Canon LV-WX310ST projektor SUPERHIND

699.00 €

See kaasaskantav WXGA lähikuvaprojektor on kerge, kompaktne ja projitseerib heledaid täisekraanil pilte lühikese vahemaa tagant. HDMI- ja MHL-ühenduvus ning võrguport teevad sellest paindliku ja kvaliteetse valiku kuluteadlikele ostjatele.

• Suuremaid pildid lühemalt vahemaalt tänu 0.49:1 projitseerimissuhtele
• WXGA-lahutus (1280 x 800 pikslit)
• Nautige erksat 3100-luumenilist heledust ja 10 000 : 1 kontrastisuhet sügavate mustade toonide jaoks
• 1,0x fikseeritud kvaliteetne lühikese fookuskaugusega projektsiooniobjektiiv
• Kompaktne ja kerge: vaid 2,8 kg
• Vertikaalne ja horisontaalne perspektiivikorrektsioon (+/-15°) väldib moonutusi
• RJ-45- ja MHL-ühilduvad HDMI™-pordid; 3D-sisu tugi süsteemi DLP-Link kaudu
• Kuni 6000-tunnine lambi tööiga ja 3-aastane garantii asenduslambi pakkumisega
• Sisseehitatud 10 W kõlar ja helikaabel ning vaikne kasutamine vaid 29 dB juures


Heledad ja tõetruud pildid lähedalt projitseerides
Canoni mudel LV-WX310ST on loomulik valik piiratud eelarvega inimestele, kes vajavad heledalt projitseerivat kaasaskantavat lähikuvaprojektorit. Nautige täpseid, teravaid ja suuri pilte tänu loomulikule WXGA (1280 x 800 pikslit) eraldusvõimele ja 16:10 kuvasuhtele. Tänu projektori 3100-luumenilisele heledusele ja 10 000 : 1 kontrastisuhtele saavutate erksad värvid ja sügavad mustad toonid. 0,49 : 1 projitseerimissuhe ja spetsiaalne 1,0x fikseeritud lähikuvaobjektiiv pakuvad mitmeid paigaldusvalikuid – näiteks saate projitseerida 2,5 m pilti vaid 1,22 m vahemaa pealt. Koos DLP paneelitehnoloogiaga, mis täiustab reaalpildi kvaliteeti, pakub mudel LV-WX310ST parimat segu kvaliteedist ning hinna ja kvaliteedi suhtest.

Heade tulemuste saavutamine on lihtne
Geomeetriliselt täpsed pildid on tagatud tänu vertikaalsele ja horisontaalsele perspektiivikorrektsioonile +/- 15°. Tugeva loomuliku valgusega keskkondades või juhul, kui on vaja projitseerida värvilistele pindadele, tagab ekraani värvikorrektsioon heledad pildid ja loomulikud värvid. 6-teljelise värvide reguleerimise abil saate tooni, küllastust ja muid peamisi parameetreid täpselt juhtida, et projitseerida paeluvaid pilte peaaegu igas olukorras.

Lihtne ühendamine
Nautige paindlikkust projitseerida kvaliteetseid pilte mitmetest allikatest tänu mudeli LV-WX310ST sisendite valikule. HDMI-port laseb teil ära kasutada oma sülearvuti HDMI-väljundit, et saavutada teravamad ja detailsemad pildid; efektset 3D-sisu saate esitada aga DLP-Linki süsteemi kasutades. Suuremaks mugavuseks võimaldab MHL-ühilduvus teil projektori HDMI-pordi kaudu projitseerida mis tahes MHL-ühilduvast tahvelarvutist või nutitelefonist. Ühendamine, juhtimine ja hooldus IT-võrgu kaudu on lihtne RJ-45 võrgupordi abil, vähendades teie IT-meeskonna tööd.

Kerge ja kaasaskantav
Vaid 2,8 kg kaaluv mudel LV-WX310ST on piisavalt kerge, et seda mugavalt kaasas kanda ning veelgi lihtsamaks transportimiseks võite soetada valikulise pehme kaitsevutlari. Oma projektori ühendamine sihtkohas on samuti lihtne: selle kõik pordid ja konnektorid on mugavalt rühmitatud ja ligipääs nendele ülilihtne. Täiustage publiku kogemust, ühendades mis tahes heliallika sisseehitatud kvaliteetse kõlariga; või ühendades projektori võimendi või PA-süsteemiga, kasutades helikaablit.

Taskukohane omamine
Valige mudel LV-WX310ST ja teie omamiskulud on muljetavaldavalt madalad. Lambi tööiga on ökorežiimis kuni 6000 tundi ning Canoni pikk 3-aastane lambi garantii* pakub garantiiperioodi jooksul kuni kolme asenduslampi, kui lamp tavakasutamise korral katki läheb – vähendades märkimisväärselt potentsiaalseid kulusid. Energiatarve on töötades vaid 350 W (ökorežiimis 240 W), vähendades teie lisakulusid ja aidates hoida oma organisatsiooni jätkusuutlikuna. Hoolduskulud on täielikult minimaalsed tänu filtrivabale disainile ja lihtsale lambi vahetamise võimalusele projektori ülemise paneeli kaudu. Ja selleks et teie publikut tagataustamüra ei segaks, töötab mudeli LV-WX310ST ventilaator ökorežiimis vaid 29 dB juures.

Tooteid samast grupist…

Canon LV-X320 projektor

Canon LV-WX320 projektor

Canon LV-X310ST projektor

Canon LV-WX310ST projektor

Canon LV-WX300UST lähikuvaprojektor

Canon LV-WU360 projektor

Canon LV-X420 projektor

Canon LV-HD420 projektor

LX-MU500Z projektor

LX-MH502Z projektor

Canon Xeed WUX500

Canon Xeed WUX500 Medical projektor

Canon XEED WUX500ST projektor

Canon XEED WUX500ST Medical projektor

Canon Xeed WUX450ST projektor

Canon Xeed WUX450ST Medical

Canon XEED WUX5800 (ilma objektiivita) RS-SL

Canon XEED WUX5800Z Bk (ilma objektiivita) + RS-SL

Canon XEED WUX6600Z Bk (ilma objektiivita) RS-SL

Canon XEED WUX7000Z Bk (ilma objektiivita) RS-SL

Canon Xeed 4K501ST projektor

Canon Xeed X700 (kasutatud)