Canon Xeed WUX6010 projektor

4 590.00 €

Saavutage hingematvalt ilusad pildid Canoni parima installatsiooniprojektoriga, millel on loomulik WUXGA eraldusvõime, 6000-luumeniline värvide heledus, HDBaseT ja viis kvaliteetset valikulist objektiivi.

• Saavutage detailsed ja ülirealistlikud pildid loomuliku WUXGA-eraldusvõimega
• Silmapaistev 6000-luumeniline heledus ja kontrastisuhe 2000:1
• Looge elavaid täpsete värvidega pilte, kasutades LCOS-paneeli tehnoloogiat
• Edastage HD-pilte, heli ja juhtsignaale ühe kaabli kaudu tänu HDBaseT pordile
• Valige viie kvaliteetse vahetatava Canoni projektsiooniobjektiivi hulgast
• Võimendatud objektiivinihe, suum ja teravustamine kiireks ja täpseks paigaldamiseks
• Pilt-pildi-kõrval projitseerimine kahest digitaalsest allikast
• Uus täiustatud pildiprotsessor hõlmab funktsioone nagu riistvara nurkade sulandamine, pilt-pildi-kõrval ja nelja nurga perspektiivikorrektsiooni.
• Lihtne ligipääs lambile ja õhufiltrile aitab hoida hoolduskulud madalal

Pildid, mis lummavad teie publikut
Nautige Canoni XEED installatsiooniprojektorite uut standardit mudeliga WUX6010. Saavutage elavad ja detailsed pildid nii arvuti- kui ka videopõhistest allikatest – tänu loomulikule WUXGA-eraldusvõimele, millel on ka täis-HD tugi. Canoni ainulaadne AISYS optikamootor tagab 6000-luumenilise heleduse ja kontrastisuhte 2000:1, et saavutada selged pildid ka valgusrikkas keskkonnas.

Täiustatud LCOS-paneeli tehnoloogia
Vedelkristall-räni (LCOS, Liquid Crystal On Silicon) paneelid toimivad koos Canoni AISYS-süsteemiga, et tagada silmapaistvalt sujuvad pildid. Värvid on tõetruud ning piltidel ei ole soovimatuid ruudustiku- ega vikerkaareefekte, mida võib sageli märgata teiste paneelitehnoloogiate puhul. Seetõttu on mudel WUX6010 täiuslik keskkondades, kus on vaja sujuvaid, kuid detailseid pilte.

Viis paindlikku vahetatavat Canoni objektiivi
Saate oma mudeli WUX6010 ühendada täiusliku objektiiviga mis tahes keskkonnas. Valikus on viis suurepärase kvaliteediga Canoni projektsiooniobjektiivi. Saavutate silmapaistva täpsuse ning paigaldamine on erakordselt paindlik, kasutades võimendatud vertikaalset ja horisontaalset objektiivinihet, mis on täpne poole piksli ulatuses. Iga objektiivi täiustab Canoni tunnustatud tehnoloogia, mis tagab täpse geomeetria, terava fookuse ja täpsuse, mida võiks oodata pildindustehnoloogia juhtivatelt seadmetelt.

Mitmekülgsus, mugav ühendamine
Mudeli WUX6010 sisendite valik annab teile maksimaalse paindlikkuse. HDBaseT port võimaldab edastada HD-pilte, heli ja juhtsignaale vaid ühe kaabli kaudu, mis on kuni 100 m pikk, ohverdamata kvaliteeti ja suurendades märgatavalt teie süsteemi konfigureerimisvalikuid. Tänu DVI- ja HDMI-sisenditele on mudel WUX6010 täiuslik projektor näiteks videokonverentsideks, mis nõuavad „pilt-pildi-kõrvalˮ kujutisi. Pilt-pildi-kõrval saab projitseerida kahest digitaalsest allikast või ühest digitaalsest allikast ja ühes analoogallikast.

Võtke juhtimine võimsate funktsioonide abil enda kätesse
Mudel WUX6010 pakub paindlikkust ja saate oma presentatsiooni hõlpsasti juhtida. Täiustatud funktsioonid, nagu riistvara nurkade sulandamine, võimaldavad teil juhtmevabalt pilte mitmest projektorist ühte sulandada, et luua muljetavaldavaid mitmikekraane. Neljapunktiline perspektiivikorrektsioon aitab hoida teie pildid terava ja täpsena isegi nurga alt projitseerides ning horisontaalsete ja vertikaalsete reguleerimiste registreerimise abil saavutate täiusliku RGB-paneeli joonduse ühe piksli ulatuses.

Modulaarne disain lihtsaks hoolduseks
Mudelit WUX6010 on erakordselt lihtne hooldada. Lampi ja õhufiltreid saab välja vahetada vaid mõne lihtsa sammuga – projektorit ei pea paigaldatud keskkonnast eemaldama. Mudel WUX6010 hõlmab Canoni kolmeaastast täiustatud garantii laenuteenust, mis tähendab, et saate järgmisel päeval* laenuks projektori, kui teie originaalseade on hoolduses või paranduses.

Tooteid samast grupist…

Canon LV-X310ST projektor

Canon LV-WX310ST projektor

Canon LV-WX300UST lähikuvaprojektor

Canon LV-WU360 projektor

Canon LV-X420 projektor

Canon LV-HD420 projektor

LX-MU500Z projektor

LX-MH502Z projektor

Canon Xeed WUX500

Canon Xeed WUX500 Medical projektor

Canon XEED WUX500ST projektor

Canon XEED WUX500ST Medical projektor

Canon Xeed WUX450ST projektor

Canon Xeed WUX450ST Medical

Canon XEED WUX5800 (ilma objektiivita) RS-SL

Canon XEED WUX5800Z Bk (ilma objektiivita) + RS-SL

Canon XEED WUX6600Z Bk (ilma objektiivita) RS-SL

Canon XEED WUX7000Z Bk (ilma objektiivita) RS-SL

Canon Xeed WUX6010 projektor

Canon Xeed WUX6010 Medical

Canon Xeed WUX6500 projektor

Canon Xeed WUX6500 Medical projektor

Canon LX-MU800Z projektor

Canon Xeed 4K500ST projektor

Canon Xeed 4K501ST projektor

Canon Xeed X700 (kasutatud)