Case Logic

Case Logic QPB202K kaamerakott

Case Logic kaamerakott kaitseb kompaktkaamerat kriimustuste ja tolmu eest. Koti disain on inspireeritud turvavöö rihma tekstuurist ja elegantsed lineaarsed aktsendid moodustavad omanäolise toon-toonis välisilme.


Case Logic SLRC206 kaamerakott

Seljakott, mis mahutab digitaalse peegelkaamera koos 2-3 objektiiviga, lisatarvikud ja sülearvuti. Koti külge saab kinnitada statiivi.
Tugevdatud kott kaitseb kaameratkomplekti ja sülearvutit põrutuste ja tolmu eest. Vastupidav nailonist sisemus on rebenemis- ja niiskuskindel.


Case Logic SLRC203 kaamerakott

Kaamerakott, mis mahutab digitaalse peegelkaamera koos 2-3 objektiiviga ja lisatarvikud. Koti külge saab kinnitada statiivi.
Tugevdatud kott kaitseb kaameratkomplekti põrutuste ja tolmu eest. Vastupidav nailonist sisemus on rebenemis- ja niiskuskindel.


Case Logic SLRC202 kaamerakott

Kaamerakott, mis mahutab digitaalse peegelkaamera koos 1-2 objektiiviga ja lisatarvikud. Tugevdatud kott kaitseb kaameratkomplekti põrutuste ja tolmu eest. Vastupidav nailonist sisemus on rebenemis- ja niiskuskindel.


Case Logic DCB302 kaamerakott

Kvaliteetsest materjalist pehme sisuga kaamerakott kaitseb kompaktkaamerat kriimustuste ja tolmu eest. Kotti on võimalik kanda nii vööl, kaelas kui ka õlal.


Case Logic DCB301 kaamerakott

Kvaliteetsest materjalist pehme sisuga kaamerakott kaitseb kompaktkaamerat kriimustuste ja tolmu eest. Kotti on võimalik kanda nii vööl kui ka kaelas.


Case Logic SLRC201 kaamerakott

Kaamerakott, mis mahutab digitaalse peegelkaamera koos 1 objektiiviga ja lisatarvikud. Tugevdatud kott kaitseb kaameratkomplekti põrutuste ja tolmu eest. Vastupidav nailonist sisemus on rebenemis- ja niiskuskindel.


Case Logic SLRA2 objektiivikott

Objektiivikott mahutab kuni 21 cm pikkuse suumobjektiivi koos lisatarvikutega. Kott kaitseb objektiivi kriimustuste ja tolmu eest ning seda saab lihtsalt kinnitada fotokoti külge.


Case Logic SLRA1 objektiivikott

Objektiivikott mahutab kuni 11,5 cm pikkuse suumobjektiivi koos lisatarvikutega. Kott kaitseb objektiivi kriimustuste ja tolmu eest ning seda saab lihtsalt kinnitada fotokoti külge.


Case Logic iPodi-ja kaamerakott

Õhuke ja kerge lukuga kaamerakott sobib kompaktkaameratele, MP3-mängijatele, mobiiltelefonidele ja muudele kaasaskantavatele elektroonikaseadmetele. Tugevdatud esipaneel kaitseb ekraani muljumise ja teravate nurkade eest.


Vaata ka…

Canon

Lowepro

Case Logic

Easyrig