Laiformaatskannerid

L24ei skänner (iPF TM-200/205)

24"/A1 laiformaatprinterile iPF TM-200/205 sobiv skanner võimaldab skaneerida ning kopeerida samaaegselt printimisega, tagades samas kristallselged jooned, teksti ning värvid.


L36ei skänner (iPF TM-300/305)

36"/A1 laiformaatprinterile iPF TM-300/305 sobiv skanner võimaldab skaneerida ning kopeerida samaaegselt printimisega, tagades samas kristallselged jooned, teksti ning värvid.


T36 skänner (iPF TM-300/305)

36"/A1 laiformaatprinterile iPF TM-300/305 sobiv skanner võimaldab skaneerida ning kopeerida samaaegselt printimisega, tagades samas kristallselged jooned, teksti ning värvid.


T36-AIO skänner (iPF TM-300/305)

36"/A1 laiformaatprinterile iPF TM-300/305 sobiv skanner võimaldab skaneerida ning kopeerida samaaegselt printimisega, tagades samas kristallselged jooned, teksti ning värvid.


T36 skänner (iPF TX-3000/4000)

36"/A1 laiformaatprinterile iPF TX-3000/4000 sobiv skanner võimaldab skaneerida ning kopeerida samaaegselt printimisega, tagades samas kristallselged jooned, teksti ning värvid.


T36-AIO skänner (iPF TX-3000/4000)

36"/A1 laiformaatprinterile iPF TX-3000/4000 sobiv skanner võimaldab skaneerida ning kopeerida samaaegselt printimisega, tagades samas kristallselged jooned, teksti ning värvid.


Colortrac SmartLF Gx 25c skanner

Professionaalne 25" laiusega laiformaatseade, võimaldab must-valget skannimist. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A1+ suurusteni. Gx 25 seeria laiformaatseadmed on kasutajasõbralikud, funktsioonirikkad ja väikese kuluga.


Colortrac SmartLF Gx+ 42m skanner

Kõige kiirem professionaalne 42" laiusega laiformaatseade skannib kiirusega 12"/sekundis must-valgelt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0+ suurusteni.


Colortrac SmartLF Gx+ 42c skanner

Kõige kiirem professionaalne 42" laiusega laiformaatseade skannib kiirusega 12"/sekundis must-valgelt ja 1"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0+ suurusteni.


Colortrac SmartLF Gx+ 42e skanner

Kõige kiirem professionaalne 42" laiusega laiformaatseade skannib kiirusega 12"/sekundis must-valgelt ja 4"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0+ suurusteni.


Colortrac SmartLF Gx+ T42m skanner

Kõige kiirem professionaalne 42" laiusega laiformaatseade skannib kiirusega 12"/sekundis must-valgelt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0+ suurusteni. SmartLF GxT seeria automaatne paksu originaali söötmis funktsioon(Motorised Thick Media) võimaldab kuni 2cm paksuste originaalide skannimist.


Colortrac SmartLF Gx+ T42c skanner

Kõige kiirem professionaalne 42" laiusega laiformaatseade skannib kiirusega 12"/sekundis must-valgelt ja 1"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0+ suurusteni. SmartLF GxT seeria automaatne paksu originaali söötmis funktsioon(Motorised Thick Media) võimaldab kuni 2cm paksuste originaalide skannimist.


Colortrac SmartLF Gx+ T42e skanner

Kõige kiirem professionaalne 42" laiusega laiformaatseade skannib kiirusega 12"/sekundis must-valgelt ja 4"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0+ suurusteni. SmartLF GxT seeria automaatne paksu originaali söötmis funktsioon(Motorised Thick Media) võimaldab kuni 2cm paksuste originaalide skannimist.


Colortrac SmartLF Gx+ 56m skanner

Professionaalne 56" laiusega laiformaatseade, võimaldab nii must-valget skannimist kiirusega 9"/sekundis. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0 suurusteni.


Colortrac SmartLF Gx+ 56c skanner

Professionaalne 56" laiusega laiformaatseade, võimaldab nii must-valget kui ka värvilist skannimist kiirusega 9"/sekundis must-valgelt ja 1,5"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0 suurusteni.


Colortrac SmartLF Gx+ 56e skanner

Professionaalne 56" laiusega laiformaatseade, võimaldab nii must-valget kui ka värvilist skannimist kiirusega 9"/sekundis must-valgelt ja 3"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0 suurusteni.


Colortrac SmartLF Gx+ T56m skanner

Professionaalne 56" laiusega laiformaatseade, võimaldab nii must-valget skannimist kiirusega 9"/sekundis. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0 suurusteni. SmartLF GxT seeria automaatne paksu originaali söötmis funktsioon(Motorised Thick Media) võimaldab kuni 2cm paksuste originaalide skannimist.


Colortrac SmartLF Gx+ T56c skanner

Professionaalne 56" laiusega laiformaatseade, võimaldab nii must-valget kui ka värvilist skannimist kiirusega 9"/sekundis must-valgelt ja 1,5"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0 suurusteni. SmartLF GxT seeria automaatne paksu originaali söötmis funktsioon(Motorised Thick Media) võimaldab kuni 2cm paksuste originaalide skannimist.


Colortrac SmartLF Gx+ T56e skanner

Professionaalne 56" laiusega laiformaatseade, võimaldab nii must-valget kui ka värvilist skannimist kiirusega 9"/sekundis must-valgelt ja 3"/sekundis värviliselt. Võimalikud printimis- ja paljundusfunktsioonid kuni A0 suurusteni. SmartLF GxT seeria automaatne paksu originaali söötmis funktsioon(Motorised Thick Media) võimaldab kuni 2cm paksuste originaalide skannimist.


Colortrac SmartLF SC 36m skanner

Colortrac SmartLF SC 36m on usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega must-valge 36-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis.


Colortrac SmartLF SC 36c skanner

Colortrac SmartLF SC 36c on usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega värviline 36-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis ühevärviliselt ja 3 tolli sekundis värviliselt.


Colortrac SmartLF SC 36e skanner

Colortrac SmartLF SC 36e on kiire, usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega värviline 36-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis ühevärviliselt ja 6 tolli sekundis värviliselt.


Colortrac SmartLF SC 42m skanner

Colortrac SmartLF SC 42m on usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega must-valge 42-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis.


Colortrac SmartLF SC 42c skanner

Colortrac SmartLF SC 42c on usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega must-valge 42-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis ühevärviliselt ja 3 tolli sekundis värviliselt.


Colortrac SmartLF SC 42e skanner

Colortrac SmartLF SC 42e on kiire, usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega must-valge 42-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis ühevärviliselt ja 6 tolli sekundis värviliselt.


Colortrac SmartLF SC 25m skanner

Colortrac SmartLF SC 25m on usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega must-valge 25-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis.


Colortrac SmartLF SC 25c skanner

Colortrac SmartLF SC 25c on usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega värviline 25-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis ühevärviliselt ja 3 tolli sekundis värviliselt.


Colortrac SmartLF SC 25e skanner

Colortrac SmartLF SC 25e on kiire, usaldusväärne, vastpidav ning kõrge tootlikkusega värviline 25-tolline laiformaatskanner. Skanner võimaldab skaneerida kiirusega kuni 13 tolli sekundis ühevärviliselt ja 6 tolli sekundis värviliselt.


Colortrac SmartLF Gx+ T42 Professional MFP System

Lahendus sobib kasutajatele, kellel on vajadus skaneerida ja kopeerida laiformaadis kuni A0+ formaadis suurt täpsust ja professionaalsust nõudvaid reprosid, värvigraafikat, tehnilisi jooniseid vms. Skanner võimaldab skaneerida kuni 20mm paksuseid originaale. Süsteemiga on kerge integreerida Canoni, HP või Epsoni laiformaatprintereid. Kaasasoleva SmartWorks Pro tarkvara abil on lihtne saata skaneeritud failid otse võrgukausta või võrgus asuvasse printerisse. Süsteem sisaldab Colortrac SmartLF GX + T42c skannerit SmartWorks EZ Touch Plus ja SmartWorks Pro tarkvara ning paberipüüdmise korviga aluslauda, millele on võimalik paigaldada arvutikomplekt.


Colortrac SmartLF SC 42c  Professional MFP System

Lahendus sobib kasutajatele, kellel on vajadus skaneerida ja kopeerida laiformaadis kuni A0+ suuruses värvigraafikat, tehnilisi jooniseid, värvilisi dokumente vms. Süsteemiga on lihtne integreerida Canoni, HP või Epsoni laiformaatprinterit, muutes selle ühtseks kompaktseks multifunktsionaalseks töökeskuseks, mis võtab minimaalselt ruumi ja mida on lihtne ühest kohast teise liigutada. Süsteem sisaldab Colortrac SmartLF SC 42c skannerit, SmartWorks EZ Touch ja Touch Plus tarkvara ning spetsiaalset reguleeritava kõrgusega Repro Stand aluslauda, millele saab paigaldada nii skanneri, printeri kui ka arvutikomplekti.


Colortrac 36" Professional MFP

Lahendus sobib kasutajatele, kellel on vajadus skaneerida ja kopeerida laiformaadis kuni A0 suuruses värvigraafikat, tehnilisi jooniseid, värvilisi dokumente vms. Süsteemiga on lihtne integreerida Canoni, HP või Epsoni laiformaatprinterit, muutes selle ühtseks kompaktseks multifunktsionaalseks töökeskuseks, mis võtab minimaalselt ruumi ja mida on lihtne ühest kohast teise liigutada. Süsteem sisaldab Colortrac SmartLF SC 36c skannerit, SmartWorks EZ Touch ja Touch Plus tarkvara ning spetsiaalset reguleeritava kõrgusega Repro Stand aluslauda, millele saab paigaldada nii skanneri, printeri kui ka arvutikomplekti.


Colortrac 25" Professional MFP

Lahendus sobib kasutajatele, kellel on vajadus skaneerida ja kopeerida laiformaadis kuni 25" laiuses värvigraafikat, tehnilisi jooniseid, värvilisi dokumente vms. Süsteemiga on lihtne integreerida Canoni, HP või Epsoni laiformaatprinterit, muutes selle ühtseks kompaktseks multifunktsionaalseks töökeskuseks, mis võtab minimaalselt ruumi ja mida on lihtne ühest kohast teise liigutada. Süsteem sisaldab Colortrac SmartLF SC 25c skannerit, SmartWorks EZ Touch ja Touch Plus tarkvara ning spetsiaalset reguleeritava kõrgusega Repro Stand aluslauda, millele saab paigaldada nii skanneri, printeri kui ka arvutikomplekti.


Vaata ka…

Laiformaatskannerite lisaseadmed

Vaata ka…

Tasaskannerid

Dokumendiskannerid

Laiformaatskannerid

Zeutscheli arhiveerimisseadmed

Mikrofilmi ja -fiši seadmed

Arhiveerimislahendused